Minecraft F3+T yapınca oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Egemennn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben 1.16.5 survivalımda auto balık farmı yaptım. Basılı tutması için F3+T yaptığımda oyundan atıyor. Ne yapabilirim?

1.16.5 sürümünde balık versiyonu çalışmıyor. Ayrıca illa F3+T yapmanıza gerek yok, mouse'un sağ clickine basılı tutun ve USB'yi çıkarın. Bu sayede sürekli basıyor diye sayacaktır.

Oyun ayarlarına girin, kontroller kısmından sağ tıkınızı boşluk tuşu ile, boşluk tuşunu kullanan komutu da farklı bir tuş işe değiştirin. AFK Kalacağınız bölgeye geçip boşluk tuşuna bozuk para veya kağıt sıkıştırın. Kadim Metin2 afk taktikleridir bunlar, göz ardı etmeyiniz.

Oyun ayarlarına girin, kontroller kısmından sağ tıkınızı boşluk tuşu ile, boşluk tuşunu kullanan komutu da farklı bir tuş işe değiştirin. AFK Kalacağınız bölgeye geçip boşluk tuşuna bozuk para veya kağıt sıkıştırın. Kadim Metin2 afk taktikleridir bunlar, göz ardı etmeyiniz.
Hocam USB'yi çekmek daha kolay oluyor. Hem geri taktığınızda hala sağ clicke basılı tutuyor. Bu sayede istediğiniz zaman tekrar sağ clicke basarak durdurabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı