Minecraft fabric açtıktan sonra PC hata vermeye başladı

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Dün arkadaşımla Minecraft 1.14.4 girecektik fakat açılmamıştı, ben de en son olarak fabric sürümünü denedim ve ilk başta PCdeki Minecraft'ların hepsi bozuldu sonrasında Chrome açmam gerekliydi bastım ama açılmadı ve görev yöneticisinde gözükmedi. Firefox denedim couldnt load xpcom hatası aldım. PC'yi kapat aç yapacaktım ki PC 4-5 dakika geçmesine rağmen kapanmamıştı fişten kapatıp açtığımda sorun yoktu ancak dün akşam yeniden aynı şeyler oldu yeniden başlattım ve düzeldi. Bugün tekrar aynı hatayı aldım ve gerçekten bu sorun yüzünden bıktım. Bilgisayarım 3325 MB RAM Windows 10 32 bit SSD kullanıyorum 2 hafta önce Windows 10 yaptım hiçbir sorun yoktu dünki bu olaydan sonra bunlar olmaya başladı. Çözümü yoksa akşam Windows 7'ye geri geçeceğim.

Dün arkadaşımla Minecraft 1.14.4 girecektik fakat açılmamıştı, ben de en son olarak fabric sürümünü denedim ve ilk başta pcdeki Minecraft'ların hepsi bozuldu sonrasında Chrome açmam gerekliydi bastım ama açılmadı ve görev yöneticisinde gözükmedi. Firefox denedim couldnt load xpcom hatası aldım. PC'yi kapat aç yapacaktım ki PC 4-5 dakika geçmesine rağmen kapanmamıştı fişten kapatıp açtığımda sorun yoktu ancak dün akşam yeniden aynı şeyler oldu yeniden başlattım ve düzeldi. Bugün tekrar aynı hatayı aldım ve gerçekten bu sorun yüzünden bıktım. Bilgisayarım 3325 MB RAM Windows 10 32 bit SSD kullanıyorum 2 hafta önce Windows 10 yaptım hiçbir sorun yoktu dünki bu olaydan sonra bunlar olmaya başladı. Çözümü yoksa akşam Windows 7'ye geri geçeceğim.

Hocam 8.1'e geçin. Windows 7'nin desteği pek kalmadı artık. Sorununuza gelecek olursak. O fabric sürümünü açtığınızda virüs bulaşmış olabilir.

Tam olarak yardım edemiyeceğim ama release, OptiFine gibi sürümleri tekrar denemeni öneririm ancak yine aynı sorunla karşılaşırsan Minecraft'ı silip yüklemen tavsiyemdir ancak yine bir sonuç alamıyorsan Minecraft'ın Support teamine mail atmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı