Minecraft Failed to Connect to The Server Hatası

yasin can

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu hatayı neden alıyorum acaba? Kopya oyun oldugu için mi ?

javaw 2015-02-06 17-49-44-98.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı hatayı tam 5 dakika önce aldım. Bende Türkçesi olarak başka bir bilgisyar tarafından zorla kapatıldı yazıyordu. Nolur yardım edin.

Server kurulumunu en baştan düzgün olarak yapın veya server kurulum videolarını izleyin. Bir yerde hata yapmış olabilirsiniz. Şu linkteki videoyu izleyin ve uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olayın oyunla pek bir alakası yok. Ben orijinal oyunumla da alıyorum bu hatayı bazen. Sorun büyük bir ihtimalle serverdan kaynaklı. Ayrıca korsan oyundan premium serverlara girmeye çalışırsan bu hatayı değil, ''Geçersiz oturum. Oyunu yeniden başlatmayı deneyin.'' hatasını alırsın.

Olayın oyunla pek bir alakası yok. Ben orijinal oyunumla da alıyorum bu hatayı bazen. Sorun büyük bir ihtimalle serverdan kaynaklı. Ayrıca korsan oyundan premium serverlara girmeye çalışırsan bu hatayı değil, ''Geçersiz oturum. Oyunu yeniden başlatmayı deneyin.'' hatasını alırsın.

Orada yazanı Türkçe'ye çevirirsen aynısı oluyor.

VPN, proxy, Antivirüs, firewall, DNS kullanıyorsan varsayılana dön ve antivirüsü devre dışı bırak. Güvenli internet hizmeti alıyorsan bunda da kaynaklanır.
Eğer bu sorun genel bir durum ise yakın zamanda bakanlığın minecraft incelemesinden kaynaklı kısıtlama getirilmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı