Minecraft farm önerisi

Hocam yünleri kullanabileceğim iyi bir eşya veya bir bölüm bilmiyorum, bunun dışında başka bir farm biliyor musunuz?

Uzun zamandır oyunu oynamadığımdan tam olarak hangi AFK farmları vardı hatırlayamadım. Fakat yünü çok kullanmasanız bile yapın kenarda kendi kendine üretsin yünü :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.
Şimdi hatırladım, çoban bir tüccar vardı. Yünleri ona satıp bir sürü zümrüte sahip olabilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ama ben 1.16.5 sürümünde oynuyorum, burada 1.17 yazıyor.
Sıkıntı olur mu?

Teşekkürler.
Şimdi hatırladım, çoban bir tüccar vardı. Yünleri ona satıp bir sürü zümrüte sahip olabilirim.

Ama ben 1.16.5 sürümünde oynuyorum, burada 1.17 yazıyor.
Sıkıntı olur mu?

Direk 1.16.5'i bulamadım ama 1.16 da da yapılmış.

Not: Bu arada videoları baştan sona izlemiyorum. Belki sistemlerde ufak değişiklik olmuştur sen kendi sürümüne ait olanı tamamen izle.

Çoğu farm afk kalarak çalışıyor diye biliyorum ben. Farmların videolarını Survival oynayan oyunculardan bulabilirsin. Her şeyin farmı yapılıyor aslında, fikir olarak çiçek farmı, kaktüs farmı, bal kabağı farmı, mürekkep farmı, iskelet-zombi- farmı, kakao farmı aklıma gelenler bunlar. Hepsi Survival modda gereklidir bana göre. :) İyi oyunlar. Aklıma geldikçe ekleyeceğim. :)

Özellikle iskelet ve zombi farmı tamamen otomatik sadece afk kalıyorsunuz isterseniz xp de kasabiliyorsunuz sistemi ayarladığınız zaman.

Çoğu farm afk kalarak çalışıyor diye biliyorum ben. Farmların videolarını Survival oynayan oyunculardan bulabilirsin. Her şeyin farmı yapılıyor aslında, fikir olarak çiçek farmı, kaktüs farmı, bal kabağı farmı, mürekkep farmı, iskelet-zombi- farmı, kakao farmı aklıma gelenler bunlar. Hepsi Survival modda gereklidir bana göre. :) İyi oyunlar. Aklıma geldikçe ekleyeceğim. :)

Özellikle iskelet ve zombi farmı tamamen otomatik sadece afk kalıyorsunuz isterseniz xp de kasabiliyorsunuz sistemi ayarladığınız zaman.
Yaratık farmlarına biraz göz gezdirdim kule gibi yapıyorlar 4 kolda yaratıklar doğuyor ve aşağıya gidiyor değil mi?

Geri
Yukarı