Minecraft for Windows yükleme bekleniyor hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
4 Gb
Ekran kartı
GeForge 405
Anakart
-
İşlemci
-
Minecraft for Windows yani Windows 10 Edition yükleme bekleniyor diyor. Oyunu kuruyorum diski seçip beklediğimde kurulmuyor seçtiğim diskte Minecraft'ta ait hiçbir dosya görünmüyor nedenini bilen yazabilir mi?

Not: Orijinal Minecraft Launcher.

Şüphelendiğim sebepler eskiden Minecraft Windows 10 Edition crack olarak indirdim.

Yardım edin 😭

Son düzenleme:
Minecraft for Windows yani Windows 10 Edition yükleme bekleniyor diyor. Oyunu kuruyorum diski seçip beklediğimde kurulmuyor seçtiğim diskte Minecraft'ta ait hiçbir dosya görünmüyor nedenini bilen yazabilir mi?

Şüphelendiğim sebepler eskiden Minecraft Windows 10 Edition crack olarak indirdim.

Yardım edin 😭

1-)Bilgisayar arka planda başka indirmeler yapıyordur. Bir süre bekleyiniz.
Eğer işe yaramaz ise ağ ayarlarından DNS ekleyip tekrar deneyin.
2-)Microsoft Store'de hata olabilir. Bazı yardımcı kaynaklardan araştırarak Microsoft Store'u düzeltmeye çalışınız.

1-)bilgisayar arka planda başka indirmeler yapıyordur. Bir süre bekleyiniz.
Eğer işe yaramaz ise ağ ayarlarından DNS ekleyip tekrar deneyin.
2-)Microsoft Store'de hata olabilir. Bazı yardımcı kaynaklardan araştırarak Microsoft Store'u düzeltmeye çalışınız.

Hocam Microsoft Store bazen hiçbir şey kurmuyor.

Cra.

Yardım edin 😭

Crack sorun değil bilgisyarda malum siteden Minecraft var (kelime yasak) var bir de orijinal sorun yok merak etmeyin crack sorun olmaz.

Geri
Yukarı