Minecraft Forge 1.12.2 sürümü için araba modu önerisi

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Hey! Selam. Ben şöyle çok mükemmel olmayan ama gene de hafif ve güzel bir araba modu arıyorum, tekrar söyleyeyim Minecraft Java Forge 1.12.2 için lazım. Canım sıkıldı o yüzden Minecraft'a geri dönme kararı aldım, sanırım sistemimi belirtmeme gerek yok. Mod önerecek kişilere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ViesCraft
Tam olarak araba modu değil ama bir çeşit ulaşım kolaylaştırma modu. Hava-kara-deniz ulaşımını kolaylaştırıyor büyük oranda.

ViesCraft
Tam olarak araba modu değil ama bir çeşit ulaşım kolaylaştırma modu. Hava-kara-deniz ulaşımını kolaylaştırıyor büyük oranda.

Hocam modu kurdum baktım fakat hiçbir şey anlamadım modun nasıl kullanıldığını anlatırsanız sevinirim.

Hocam mod karışık bir craft sistemi içeriyor. Araçları üretmek için gereken parçalar için çeşit çeşit şeyler craft ediyorsunuz. Araçların kullanıma hazır olması için de enerji filan gerekiyor. YouTube'den rehber videolarına bakmanız daha sağlıklı. Yazıdan ziyade görsel anlatımla kavranacak bir yapıda çünkü.

Hocam mod karışık bir craft sistemi içeriyor. Araçları üretmek için gereken parçalar için çeşit çeşit şeyler craft ediyorsunuz. Araçların kullanıma hazır olması için de enerji filan gerekiyor. YouTube'dan rehber videolarına bakmanız daha sağlıklı. Yazıdan ziyade görsel anlatımla kavranacak bir yapıda çünkü.

Hocam ben böyle craft gerektiren modları pek sevmiyorum daha basit bir mod önerirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı