Minecraft Forge Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SuiFlix

Decapat
Daha fazla  
Mod pakedi kullanıyordum ve sildim en baştan yükledim birebir aynı yapsamda ilk Forge yüklememde indirildi ama oyun çöktü. Bir daha da açamadım Forge'yi. Ne kadar tıklasam da açılmıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod pakedi kullanıyordum ve sildim en baştan yükledim birebir aynı yapsamda ilk Forge yüklememde indirildi ama oyun çöktü. Bir daha da açamadım Forge'yi. Ne kadar tıklasam da açılmıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

%Appdata%deki dosyaları silin bende öyle oluyordu silince no problem sadece dünyalar kalsın. verisonlarda kalsın

Sadece ilk başta oyun çöktü dedi sonrasında bir daha açamadım Forge'yi tıklasamda gelmedi ekran görüntüsü alamam ondan dolayı.

Bütün. Minecraft'ın içini sildim.

Screenshot_91.png

Bu dosyayı sildikten sonra Forge kurun ve modları mods klasörünün içine atıp çalıştırın.

Forumda korsan yasak olduğu için sordum. Ayrıca curseforge orjinal minecraft hesabı istiyor eğer korsan ise curseforge önermeyecektim.
curseforge'da oluyor mod paketini hazırlıyorsunuz modları seçiyorsunuz sonra CF'da mod paketinin kayıtlı olduğu klasöre gidip modları kopyalayıp "appdata" daki .minecraft klasörünün mods bölümüne yapıştırıyorsunuz.

Geri
Yukarı