Minecraft Forge kurulumu hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

ErsenDeniz

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Minecraft 1.7.10 sürümünde Forge kurarken hata alıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

DESTEK 1.png
destek 3.png

Öncelikle iyi günler. Minecraft 1.7.10 sürümünde Forge kurarken hata alıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1078479Eki Görüntüle 1078480

Windows+r tuşu ile çalıştır ekranını açın. Minecraft klasörünü silin. (bu işlemden sonra dünyalarınız silinecektir bu yüzden isterseniz yedek alın.) Sonrasında tek başına 1.7.10 sürümünü açın. Minecraft açılınca oyunu kapatıp tekrar Forge kurulumunu başlatın. Sorununuz%99.9 çözülecektir.

Windows+r tuşu ile çalıştır ekranını açın. Minecraft klasörünü silin. (bu işlemden sonra dünyalarınız silinecektir bu yüzden isterseniz yedek alın.) Sonrasında tek başına 1.7.10 sürümünü açın. Minecraft açılınca oyunu kapatıp tekrar Forge kurulumunu başlatın. Sorununuz%99.9 çözülecektir.

Sorunumu çözemedim teamviwer atsam olur mu?

Minecraft 1.16.5 Forge kurarken hat alıyorum nasıl duzeltebilirim?
Yeni bir konu açsanız daha mantıklı olurdu ama neyse.
Çözüm: Oyuna 1 defa vanilla 1.16.5 ile giriş yapın sonra tekrar kurmayı deneyin.

biraz geç oldu ama kolay bi çözümü var bulabilirsem atarım işe yararmı bilmem bende çözülüyodu libraries.rar yardım ettiysem ne mutlu bana yapman gereken library dosyasını değiştirmek yedeğini almayı unutma bu şeyle değiş dosyayla olur

Yeni konular

Geri
Yukarı