Oyun Minecraft Forge sunucusu açma

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Ben bir Minecraft Forge sunucusu açmak istiyorum, fakat nasıl açılacağını bilmiyorum. (Forge derken yani mod falan yükleyebileceğimiz bir sunucu olsun istiyorum arkadaşlarla girmelik) önerdiğiniz bir ücretsiz Forge sunucu açma sitesi yazarsanız sevinirim. :)

Öncelikle herkese merhaba. Ben bir Minecraft Forge sunucusu açmak istiyorum, fakat nasıl açılacağını bilmiyorum. (Forge derken yani mod falan yükleyebileceğimiz bir sunucu olsun istiyorum arkadaşlarla girmelik) önerdiğiniz bir ücretsiz Forge sunucu açma sitesi yazarsanız sevinirim. :)
Kendi bilgisayarından açmaya kalkarsan çok uğraşırsın. İstersen yaz onu anlatayım. Ama Aternostan yapabilirisin.

Client tarafı modlarını atma boşuna uğraşırsın (OptiFine, appleskin) tarzı spartanhudbaubles vs. de geçerli. Başta ping ile uğraşmak istemiyorsan ve verebileceğin 40-50 TL paran varsa türk hostinglerden aç derim.

Client tarafı modlarını atma boşuna uğraşırsın (OptiFine, appleskin) tarzı spartanhudbaubles vs. de geçerli. Başta ping ile uğraşmak istemiyorsan ve verebileceğin 40-50 TL paran varsa Türk hostinglerden aç derim.

Hiç uğraşmak istemiyorsan arkadaşların yazdığı sitelerden açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı