Minecraft FPS arttırma

İşletim sistemi
Windows 10

demirabe

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600x
Gigabyte Eagle RX6700XT
Gigabyte B550 Gaming X V2
2x8GB XPG 3200mhz
Frisby 650W 80+
Samsung 970 Evo Plus 2Tb
Benim i5 8100 işlemcili, MX110 ekran kartlı 4 GB RAM'e sahip bir bilgisayarım var. Benim bilgisayarda 1/23 FPS alıyorum yere bakınca 40 FPS görüyorum. FPS arttırmam şart, OptiFine indirmek dışında başka seçeceğim var mı?

Benim i5 8100 işlemcili, MX110 ekran kartlı 4 GB RAM'e sahip bir bilgisayarım var. Benim bilgisayarda 1/23 FPS alıyorum yere bakınca 40 FPS görüyorum. FPS arttırmam şart, OptiFine indirmek dışında başka seçeceğim var mı?
Bunun hakkında yabancı kaynaklardan her şeye ulaşabilirsin.Minecraft fps için video hazırlamıştım göz atmak istersen link : Video

Sağ olun.
Da chunklar 5 de.

Sağ olun.
Da chunklar 5 de.

Dostum yapabileceğin şeyler 1-bütçen varsa ek RAM ilave etmelisin Minecraft Rama yüklenen bir oyundur. 2-varsa Minecraft Client'in ayarlarında yoksa arama kısmına configure Java yazıp RAM vermelisin verebildiğin kadar 3-FPS Boost texture pack kullanmalısın 4- bilgisayarın performansını arttırmak için YouTube'den videlolar izlemelisin sonuçta bilgisayarın performansının artması demek oyunlarında performansının artması demek.

Premium'unuz varsa FPS Boost Client'ler kullanabilirsiniz. Ama dikkat edin, güvenilirlerini indirin, virüs yemeyin.

Çalıştır'a %temp% temp, prefetch, recent yazıp ordaki gereksiz şeyleri silerseniz Minecraft'ta 40fps ten 200fps'e çıkmıştı işe yaramıştı bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı