Minecraft FPS düşüşü

Ahmet ılgın

Centipat
Merhabalar. Birkaç gün evvel bilgisayarımı 32 Bit sistemden 64 Bit sisteme yükselttim. Ama sonrasında Minecraft'a girdiğimde aşırı derecede FPS düşüşü olduğunu gördüm. Önceden 30 35 FPS alırken şimdi en fazla 7 FPS alıyorum. Sebebi nedir?
Anakart: ASUS M2N68-AM
İşlemci: AMD Athlon 2 X2 250 3.0GHz.
RAM: 4 GB.

Son düzenleme:
Merhabalar. Birkaç gün evvel bilgisayarımı 32 Bit sistemden 64 Bit sisteme yükselttim. Ama sonrasında Minecraft'a girdiğimde aşırı derecede FPS düşüşü olduğunu gördüm. Önceden 30 35 FPS alırken şimdi en fazla 7 FPS alıyorum. Sebebi nedir?
Bak bize sisteminle ilgili vs hiçbir şey söylememişsin ve sadece yaptığın bir değiiklikle alakalı bir şey söylemişsin kim bu konuya baksa Yaptığın işlemden dolayı olduğunu söyleyecektir.

Ekran kartı sürücüsünü kurdunuz değil mi?

Evet NVIDIA'dan en uygun sürümü kurdum.
Anakart: ASUS M2N68-AM.
İşlemci: AMD Athlon 2 X2 250 3.0GHz.
RAM: 4 GB.

Sorunumu hallettim artık eski FPS değerlerimi alıyorum öncelikle Minecraft'ı ve sonrasında Java'yı silip ikisini de baştan yükledim sorunum ortadan kalktı teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışan insanlara.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı