Minecraft FPS texturepack önerisi

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
Minecraft'ta 3 Launcher AFK bırakıyorum. Sistemi daha az kullanmaları icin texturepack kullanılabilir mi, kullanılörsa hangisini kullanmalıyım?
(Dedigim gibi AFK bırakıyorum, blokların nasıl gozüktügü önemli degil, blok ne kadar kötu olursa olsun.) Sürüm:1.16.5

Hocam bana kalırsa 8x8 veya 4x4 pack kullanın. Örnek istersen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki packlere gözatabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Malesefki cezadan dolayı yazamadım.
Bu texture packlar genellikle 2 seyi amaclar:
Güzel görüntü ve FPS yükselmesi.
Benim aradıgım texturepackta sadece 1 seyi amaclamasinı istiyorum oda FPS üstede yazdıgım gibi ne kadar kötü texturepack olursa olsun beni etkilemeyecek.

Malesefki cezadan dolayı yazamadım.
Bu texture packlar genellikle 2 seyi amaclar:
Güzel görüntü ve FPS yükselmesi.
Benim aradıgım texturepackta sadece 1 seyi amaclamasinı istiyorum oda FPS üstede yazdıgım gibi ne kadar kötü texturepack olursa olsun beni etkilemeyecek.
hocam o zaman kendi texture packinizi yapabilirsiniz. Öncelikle default bi pack indirin. Daha sonr gimp indirip kurun. Ordan texturelerin kalitesini düşürün. Bu kadar.

Baktım 1 tanesine FPS mi 60'dan 30'a düsürdü.

Hocam o zaman kendi texture packinizi yapabilirsiniz. Öncelikle default bir pack indirin. Daha sonr GIMP indirip kurun. Oradan texturelerin kalitesini düşürün. Bu kadar.

Kendim yapmam cok uzun sürer FPS booster texturapack biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı