Minecraft görseldeki modun adı nedir?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
r/VaultHuntersMinecraft - The Head Slot

Karakterin üstündeki simgeye tıklayınca bunun gibi bir sürü slot geliyor. Head necklace gibi isimli. Bu modun ismi nedir? Ben de var ama isim bilmediğimden güncelleyemiyorum.

Öyle bir modum yok.
Gerçekten bir sürü şey çıkartabilecek bir çok mod olabilir. Mod paketinizin modlarını atarsanız belki bulabilirim. Yada kullandığınız mod paketinin adını verebilirsiniz.

Herhangi bir modu silip yüklediniz mi? Çünkü bu kadar fazla olan ilk kez görüyorum.

OptiFine güncelledim sizin dediniz mod mekanısm cyclıc modu hatırladıgım kadarıyla bunları ekledim. Sildiğim vardı ama bilmiyorum. En üsttekiler yeni eklediğim. 4 taneden bu kadar olduguna gore bır modda bunlar var.

OptiFine güncelledim sizin dediniz mod mekanısm cyclıc modu hatırladıgım kadarıyla bunları ekledim. Sildiğim vardı ama bilmiyorum. En üsttekiler yeni eklediğim. 4 taneden bu kadar olduguna gore bır modda bunlar var.
Bu kısımı genellikle modlar ortak bir şekilde kullanabilir hocam. Yani pek çok mod olabilir burayı kullanan ancak sizin modlarınızdan burayı kullanan bir modu tam göremiyorum.

Geri
Yukarı