Minecraft Hala Oynanabilir Mi?

FakirSincap

Kilopat
Daha fazla  
Eskiden çok oynardım, hatta PvP'de coştururdum. Ancak oyunu bıraktım ama nedense bir anda oyuna geri dönme isteği geldi. Oyunda hala serverlar dolu mu? Hala oynanır mı? Yoksa artık tadı kaçtı mı?

Eskiden çok oynardım, hatta PvP'de coştururdum. Ancak oyunu bıraktım ama nedense bir anda oyuna geri dönme isteği geldi. Oyunda hala serverlar dolu mu? Hala oynanır mı? Yoksa artık tadı kaçtı mı?
Aha biz :D Bizim de geçen 5 yıl önce falan skyblock oynadığımız aklımıza geldi. Başladık bir daha küçük bir serverda :D Başlayalı 2-3 gün oldu. Bırakırız muhtemelen 1 haftaya.

Sonuç olarak kısa süreli oynanabilir. Ama "biz bize" denebilecek şekilde. Çocukların arasınada oyun falan oynanmaz.

Velet damgasını yemeye hazırsanız gayet oynanabilir. Bakınız örnek:
Yaşınız 15 i geçmediyse hala zevk alırsınız. Eğer sisteminiz varsa Fortnite oynayın bence.

Minecraft ilk çıktığında yaş kitlesi gayet normaldi. Normal dediğim çoğunlukla 18-25 yaş arasındakiler oynuyordu. Her şeyi b*k eden ve bu oyunun yaş kitlesini düşüren youtube ve pvp serverları oldu. Minecraft oynayacaklara online den uzak durmalarını öneriyorum. Single'da Hexxit veya Tekkit modlarını kurarak tek başınıza güzelce zaman geçirebilirsiniz. Özellikle Tekkit deki eşya ve maden çeşitliği çok fazladır, oynarken hiç sıkıldığımı hatırlamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı