Minecraft hangi hesapla alınmalı?

Okuduğum makalelerde öyle demiyor, şuraya bakabilirsiniz:
Hocam Minecraft Launcher'ın sorular bölümünde şöyle yazıyor: "We have not started migrating any accounts yet. We’ll let you know in the launcher when your account is ready to be migrated." anlamı ise "Henüz herhangi bir hesabı taşımaya başlamadık. Hesabınız taşınmaya hazır olduğunda sizi başlatıcıda bilgilendireceğiz." yani hesaplar taşınacak galiba burada yazana göre. Sorular bölümünde daha detaylı şeyleri söylüyorlar.

Hocam Minecraft Launcher'ın sorular bölümünde şöyle yazıyor: "We have not started migrating any accounts yet. We’ll let you know in the launcher when your account is ready to be migrated." anlamı ise "Henüz herhangi bir hesabı taşımaya başlamadık. Hesabınız taşınmaya hazır olduğunda sizi başlatıcıda bilgilendireceğiz." yani hesaplar taşınacak galiba burada yazana göre. Sorular bölümünde daha detaylı şeyleri söylüyorlar.
Oyalamaktan başka bir şey olduğunu düşünmüyorum, üstte de yazdığım gibi Java Edition'un fiyatı neden 3-4 katı? Şu ana kadar bir kere bile indirime sokmadıkları Java Edition'u 5 kat ucuza alınan hesaplara bedavaya vereceklermiş, pff inanmıyorum. O jesti bir kere eski oyunculara yaptılar, şimdi yapmaları imkansız diyemeyiz ancak pek imkanlı da olduğunu zannetmiyorum :)

Geri
Yukarı