Çözüldü Minecraft hangi sürüm alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ehosgeldi26

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft satın almak istiyorum. Fakat bir sürü Minecraft var. Kendi sitesinde hangisini alacağımı bilmiyorum. Örneğin Bedrock, Java, Windows... Ayrıca biraz daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Çözüm
Minecraft satın almak istiyorum. Fakat bir sürü Minecraft var. Kendi sitesinde hangisini alacağımı bilmiyorum. Örneğin Bedrock, Java, Windows... Ayrıca biraz daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?
Microsoft store'dan ikisini de alabiliyorsun (Java + Bedrock (Windows)). Hem daha uyguna geliyor hem de 2 oyunun oluyor diye biliyorum.
Şu an başka bir Launcher üzerinden tekli oyunculu oynuyorum ve bilgisayarım ne kadar iyi olsa da 30 ila 40 FPS oynayabiliyorum. Orijinal Minecraft aldığımda da böyle olur mu yoksa çoklu oyunculuda da oynadığım gibi 200 300 FPS görür müyüm?

OptiFine indirirseniz görürsünüz.

Bedrock mobil ve Windows bazı cihazlarda oynanabilir özelliklerini bilmiyorum ama Java sadece bilgisayarda oynanır yani Windows gibi ve istediğiniz Java sürümleri seçebilirsin örneğin Minecraft 1.19 gibi ve bazı sürümlerde çok özellik var ve Minecraft bedrock istediğiniz sürümü seçemezsin nedenini bilmiyorum ama belki interneten indireceğin sürümü yazıp arayıp biyerlere bak sonra Windows için exe Mobil için APK Java ile bedrock arasındaki fark istiyorsan YouTube'dan bak

Yeni konular

Geri
Yukarı