Minecraft Harici Ekran Kartı Kullanmama Sorunu

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
İyi forumlar. Çok uzun süredir yaşadığım bir sorun. Bilgisayarımı başka odaya taşıyınca oyunlar Intel Graphics 630 ile çalışmaya başladı. Çok uzun bir süreç geçirdim bu dandik kartla. Bilgisayarcıya götürdük onlarca kez hep para ödedik hiçbiri çözmedi. Sonra çok basit bir yöntemle oyunları normal ekran kartımla çalıştırmayı başardım (Radeon RX 560 series) fakat Minecraft olmadı. Bundan öncede kasayı yan koymuştum ve düzelmişti. O çözümde bir süre sonra etkisizleşti. Az önce bahsettiğim çözüme başvurmuştum. Şimdi ise YouTube kanalım için video çekmek zorundayım. Minecraft dizimiz var ve video çekemiyorum acil yardım edin lütfen :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft´a sağ tıklayıp harici grafik kartıyla başlat seçeneği üzerine gelince ekran kartınız gözüküyor mu? Eğer gözüküyor ise oradan basıp açmayı deneyebilirsin. Kasayı yan koyunca ekran kartı eğer çalıştıysa kabloları vs bir kontrol edin derim. Bilgisayarın yan veya düz olmasına bağlı olarak oyunun hangi kartla çalışması biraz tuhaf geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı