Minecraft Harita Nasıl Kurulur?

mrtomrg

Hectopat
Merhaba arkadaşlar dün Minecraft Windows 10 Edition satın aldım.
İnternetten harita indirdim ve onu nasıl save dosyasına yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Ayrıca oyunun nasıl dosya konumunu açacağım yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kullanıcı adı/AppData/Roaming/.minecraft Saves klasörüne haritayı çıkarın.

Kullanıcı adı/AppData/Roaming/.minecraft Saves klasörüne haritayı çıkarın.
Olmuyor bulamıyorum AppData dosyasını

Arkadaş Windows 10 sürümünü almış. Windows 10 sürümünde maalesef mod, harita vb. kullanamıyorsun. Bunları oyun içi mağazadan satın alman gerekiyor. Mod ve harita kullanabilmek için Java sürümünü alman gerekiyor.

Ama Windows 10 sürümü ile uyumlu bir harita varsa Gizli dosyalar ayarını açın. Sonrasında Program Files>Windows Apps klasörüne giriş yapın. Ama klasör için bazı yetkileri alman gerkiyor.

Arkadaş Windows 10 sürümünü almış. Windows 10 sürümünde maalesef mod, harita vb. kullanamıyorsun. Bunları oyun içi mağazadan satın alman gerekiyor. Mod ve harita kullanabilmek için Java sürümünü alman gerekiyor.

Ama Windows 10 sürümü ile uyumlu bir harita varsa gizli dosyalar ayarını açın. Sonrasında program files>windows apps klasörüne giriş yapın. Ama klasör için bazı yetkileri alman gerkiyor.

Hocam ben Windows 10 sürümü için harita indirmek istiyorum. Haritayı nereye atacağımızı hala anlamadım. Windows Apps için gerekli yetkileri aldım. Oradan sonra ne yapacağız?

Tamamdır hocam buldum. Cevap yazmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı