Minecraft herhangi bir sürümde sıkmayacak mod paketi önerisi

594046

Centipat
Merhaba, Minecraft'ta hiç sıkılmadan oynayacağım bir mod paketi arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Önerilerinizi beklerim.

Hocam daha çok Hexxit tarzında. Mesela direkt Hexxit olabilir ancak Hexxit hangi sürüm için daha iyi? Bir de Hexxit 2 var. Hangisini ve hangi sürümde tavsiye edersiniz?
Hexxit önerecektim lakin çok klasik ve bilindik diye önermedim.
Hexxit oynayacaksanız mekaniklerine uygun olması adına 1.9 öncesi bütün sürümler gider. Şahsi tercihim daima 1.8.9 olmuştur. Eğer sürüm sıkıntısı yaşarsanız 1.12'ye kadar idare edilebilir.
1.12 sonrasında en iyi sistemler bile +16 chunk'ta saçma sapan sorunlar yaratıyor. Keyfi çıkmıyor.

Hexxit 2'yi bilmiyorum, önerim doğrudan kendisidir.

Hexxit önerecektim lakin çok klasik ve bilindik diye önermedim.
Hexxit oynayacaksanız mekaniklerine uygun olması adına 1.9 öncesi bütün sürümler gider. Şahsi tercihim daima 1.8.9 olmuştur. Eğer sürüm sıkıntısı yaşarsanız 1.12'ye kadar idare edilebilir.
1.12 sonrasında en iyi sistemler bile +16 chunk'ta saçma sapan sorunlar yaratıyor. Keyfi çıkmıyor.

Hexxit 2'yi bilmiyorum, önerim doğrudan kendisidir.
Peki herhangi bir dosya ile oynanmamış paket linkini atabilme şansınız varsa atabilir misiniz? Curseforge'a bakıyorum Hexxit Updated çıkıyor en başta. Sürümleri ise 1.12.2 oluyor. Sizin tavsiyeniz olmak üzere 1.9 öncesi sürümlü versiyonlarını indirmek istiyorum.

Ben oyunun kendisine sahibim hocam. Technic Launcher'ı indirmek istemiyorum. Launcher değil, Curseforge gibi dosya halinde kurmak istiyorum modu.

Anladım hocam. Launcher'ı indirmeye gerek kalmadan arama kısmı varmış, özür dilerim farketmedim. Ancak Hexxit yazıyorum Tekxit çıkıyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı