Minecraft herobrine

Usta Yi

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
msi mag infinite s3 gaming// intel® core™ i5//rtx 4060// 1tb m.2 ssd
Arkadaşlar dün gece başıma inanılmaz bir olay geldi. Arkadaşımla 1.7.10 sürümünde sunucuda süper kahraman modu oynarken herobrine gördüm. Bakın gerçekten gördüm, yalan söylemiyorum. Superman yapacaktım ve makine arkamdaydı. Gerekli malzemeleri sandıktan aldım ve arkama döndüğüm and o bildiğiniz korkutucu Minecraft seslerinden birini duydum ve karşımda herobrine vardı. O an yaşadığım korkuyu tahmin edemezsiniz. Anında sunucudan çıktım ve bir daha girmedim. Ve superkahraman modu Legends adı. Garip canavarlar var içinde ama YouTube'da baktığımda modla alakalı olduğuna dair hiçbir şey göremedim. Ve bildiğiniz gibi canların canı ve bilgilerini gösteren bir mod var. Oda yüklüydü ve herobrine yazıyordu üzerınde ve 5000 canı vardı, evet 5000 can. Ve Legends modla alakalı olsa hemen herobrine yazısının altında Minecraft: Legendsmodherobrine gibi bir şey yazması gerek. Ama doğrusu ben o an korkudan dikkat etmedim. Bir bilginiz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Iyi günler.

Not:Arkadaşım madendeydi ve ismini Herobrine yapamaz,çünkü premiumu var var ve sunucuya kimse gelemez.Sunucu 2 kişilikti.Ayrıca neden herobrine gördüğüm an o korkutucu minecraft sesini duyayım.

Son düzenleme:
🤣
Arkadaşınız sizi bir güzel trollemiş.
Herobrine yok ve oyun efsanesi, aslında gözleri beyaz değil ve adı Player ama oyundan kaldırıldı yani bir güzel trollenmişsin.

Hocam zaten kodlar ile 256 kalp e sahip olabiliyorsunuz.Sunucudaki modları kim ekledi ?
Ben ekledim hepsini.

🤣
Herobrine yok ve oyun efsanesi, aslında gözleri beyaz değil ve adı Player ama oyundan kaldırıldı yani bir güzel trollenmişsin.

Bakın arkadaşım trollemedi, arkadaşımın 5000 canı yok ve oyundaki adı adını herobrine yapamaz. Madendeydi.

🤣

Bakın arkadaşım trollemedi, arkadaşımın 5000 canı yok ve oyundaki adı adını herobrine yapamaz. Madendeydi.

Bakın arkamı döndüğüm an dediğim gibi çok korkutucu bir minecraft sesi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı