Minecraft hesaba arkadaş izinsiz giriyor

Scott1346

Centipat
Daha fazla  
Ben Minecraft premium oynuyorum. Arkadaşım ise Launcher oynuyor. Ben oyundan çıktığımda benim hesabın adını Launcher hesap oluşturma kısmına yazıp benim hesabıma giriyor. Ben premium oynadığım halde crack oyuncu benim hesaba giriyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Ben Minecraft premium oynuyorum. Arkadaşım ise Launcher oynuyor. Ben oyundan çıktığımda benim hesabın adını Launcher hesap oluşturma kısmına yazıp benim hesabıma giriyor. Ben premium oynadığım halde crack oyuncu benim hesaba giriyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?
Engelleyemezsiniz. Crack olan girişlerde herhangi bir geçerlilik doğrulaması olmadığı için boşluklu isimle bile oyuna girebilir diye biliyorum. Ayrıca "premium" diye bir terim yok, orijinal ve crack Minecraft var.

Kendi sunucunuzda eğer girişler korsan olmayanlar için açıksa ve herhangi bir kayıt/giriş eklentisi kullanmıyorsanız bunu yapabilmesi normaldir. Hangi sunucuda oluyor bu bahsettiğiniz olay?

Oynadığın sunucuya Authme Reloaded Plugin'ni ekle, Sunucu'ya girdikten sonra /register şifrem123 şifrem123 diye kaydolabiliyorsun ve /login şifrem123 ile de giriş yapabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı