Minecraft hesabıma migrate yüzünden giremiyorum

ravocy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben zamanında 1 hesap almıştım e postası değişmeyen ama diğer her şeyi değişten bir hesap yani ve Minecraft'ın migrate sorunu yüzünden hesabıma giremiyorum ve e postayı alamıyorum e-posta benim değil ( hesapta birçok sunucuda VIP üyeliğim vardı )
E-posta Yahoo maile ait. Ve bu konuda sizden yardım istiyorum.

Merhaba ben zamanında 1 hesap almıştım e postası değişmeyen ama diğer her şeyi değişten bir hesap yani ve Minecraft'ın migrate sorunu yüzünden hesabıma giremiyorum ve e postayı alamıyorum e-posta benim değil ( hesapta birçok sunucuda VIP üyeliğim vardı )
E-posta Yahoo maile ait. Ve bu konuda sizden yardım istiyorum.
Bir şey yapamazsınız.

Yazın Bedrock Edition sahiplerine Java, Java Edition sahiplerine Bedrock verileceği ile ilgili bir söylenti vardı. Doğruluğu hakkında kesin sonuca ulaşabilirseniz Bedrock Edition alıp en azından orijinal bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yapılabilecek bir durum yok. Ayrıca keşke gidip garantisi olmayan bir hesap için sunucularda VIP almasaydınız. Yazın Bedrock Edition sahiplerine Java, Java Edition sahiplerine bedrock verileceği ile ilgili bir söylenti vardı. Doğruluğu hakkında kesin sonuca ulaşabilirseniz Bedrock Edition alıp en azından orijinal bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Alalı 1.5 yıl olduğu için migrate olacağını hiç düşünmemiştim.

Çalıntı hesap kullanmanın bedelini ödemiş oldunuz. Bunun bir çözümü yok.

Geri
Yukarı