Minecraft hesabına girilmiyor

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Benim bir altin Premium'um vardi. Yaklasik 4 aydir falan girmiyordum. Bugün gireyim dedim ama hesaba giremedim. Namemc'den kullanici adim cikiyor mu diye test ettim ve cikiyor. Ama Status kisminda Unavailable yaziyor. Premium bitmis falan mi?

1654798663701.png

Benim bir altin Premium'um vardi. Yaklasik 4 aydir falan girmiyordum. Bugün gireyim dedim ama hesaba giremedim. Namemc'den kullanici adim cikiyor mu diye test ettim ve cikiyor. Ama Status kisminda Unavailable yaziyor. Premium bitmis falan mi?

Eki Görüntüle 1413625
Premium bitmiş diye bir şey yoktur. Altın hesap ya e-posta sahibi tarafından geri alınmıştır ya da Microsoft'a taşıyın uyarısını vermiştir. Taşıyana kadar hesap kullanılamaz.
Bu arada bu nick kullanılıyor anlamında diyor onu.

Benim bir altin Premium'um vardi. Yaklasik 4 aydir falan girmiyordum. Bugün gireyim dedim ama hesaba giremedim. Namemc'den kullanici adim cikiyor mu diye test ettim ve cikiyor. Ama status kisminda unavailable yaziyor. Premium bitmis falan mi?

Eki Görüntüle 1413625

Orijinal sitesinden almanız lazım altın hesap vb onlar 2.el oldugundan dolayı hemen o kısı e postasını degıstıre bılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı