Minecraft Hexxit 2 nasıl kurulur?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an da orijinal Minecraft kullanıyorum. Hexxit 2 modunu kurmak istiyorum ancak courseforge da bulamadım ve tachnicpack Launcher'ını da indirmek istemiyorum. Nasıl bu mod paketini kurabilirim? Hexxit updated ile farkı nedir veya aynı mıdır? ( course Forge da hexxit update var ama bilgim olmadığı için kurmadım )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam technic Launcher güvenlidir. T Launcher bir MC başlatıcı orijinal olmayan MC de mod kurup beraber oynamak uğraştırıyor mod başlatıcıları crackli indirmeniz gerekiyor bayağı uzun iş bununla ilgili videolar vardır izleyebilirsiniz eskiden arkadaşımla tlaucuerdan modlu MC oynamak için çok uğraşırdık en sonunda yeter deyip Premium satın almıştık yani diyeceğim oynanabilir ama araştırma yapmanız gerekiyor. Ben beceremediğim için fazla bilgim yok maalesef kusura bakmayın.

Teşekkür ederim hocam kusra bakmayın başınızı ağrıttım ama son bir soru sorayım. Technic Launcher kurduğumuzda bilgisayarımızda anlık olarak t Launcher'ya da orijinal Minecraft kurulu olması gerekiyor mu (yani aktif olarak kullanılan MC üzerinden mi giriyor)? Yoksa kendi ayrı bir Minecraft ve o yüklendikten sonra server IP'sini girip direkt beraber oynayabiliyor muyuz?

Teşekkür ederim hocam kusra bakmayın başınızı ağrıttım ama son bir soru sorayım. Technic Launcher kurduğumuzda bilgisayarımızda anlık olarak t Launcher'ya da orijinal Minecraft kurulu olması gerekiyor mu (yani aktif olarak kullanılan MC üzerinden mi giriyor)? Yoksa kendi ayrı bir Minecraft ve o yüklendikten sonra server IP'sini girip direkt beraber oynayabiliyor muyuz?

Hocam technic Launcher bir Minecraft mod başlatıcısıdır yani modu indirir ve kendi MC'si üzerinden modu açar ama orijinal Premium gerektirir yani technic launcer a orijinal MC hesabını tanıtman gerekiyor eğer orijinal MC hesabın yoksa crack olarak tecnhic Launcher indirebiliyorsun oradan sadece ismini yazıp modlara erişim sağlayabiliyorsun.

Hocam technic Launcher bir Minecraft mod başlatıcısıdır yani modu indirir ve kendi MC'si üzerinden modu açar ama orijinal Premium gerektirir yani technic launcer a orijinal MC hesabını tanıtman gerekiyor eğer orijinal MC hesabın yoksa crack olarak tecnhic Launcher indirebiliyorsun oradan sadece ismini yazıp modlara erişim sağlayabiliyorsun.

Peki hocam crack olarak indirildiğinde beraber oynayamıyor muyuz? En kötü arkadaşıma Xbox'dan indiririz sorun değil de bilgim olsun çünkü 4 kişi gireceğiz. Bu arada hesap oluşturup giremez miyiz hocam? Illaki orijinal MC hesabı mı gerektiriyor? Sanki sitesinden kaydolup giriliyor gibi geldi de bana?

Son düzenleme:
Onu nasıl yapabiliriz? Crack oynayan arkadaşlarım nasıl oynayabilir?

Geri
Yukarı