Çözüldü Minecraft hileler kapalıyken hile açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
Hileler kapalıyken Survival dünyamda blok almak istiyorum. Ama hileler kapalı nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ESC'ye basın, yerel ağda paylaşa basın ve oradan hileleri aktif ederek yerel ağda paylaşın. Artık hile komutlarını kullanabilirsiniz.
ESC'ye basın, yerel ağda paylaşa basın ve oradan hileleri aktif ederek yerel ağda paylaşın. Artık hile komutlarını kullanabilirsiniz.

Çözüm
Oyunda hileleri açmadan demek istedim.
Hileleri açmadan alamazsınız. Bahsettiğim yöntemle alıp dünyadan çıkıp geri girerseniz hileler geri kapanır. (Tek oyunculu için geçerlidir.)

Mod tarzı bir şeyler yok mu?
Ben kimsenin işsiz gibi böyle bir şey için mod yaptığını sanmam. Fakat belki de vardır. Neden bahsettiğim yöntemi kullanmak istemiyorsunuz?

Hileleri açmadan alamazsınız. Bahsettiğim yöntemle alıp dünyadan çıkıp geri girerseniz hileler geri kapanır. (Tek oyunculu için geçerlidir.)

Konuya atladığım için konu sahibinden özür dilerim. Fakat bir sorum var. Hileler kapalıyken keep inventory nasıl açabilirim?

Konuya atladığım için konu sahibinden özür dilerim. Fakat bir sorum var. Hileler kapalıyken keep inventory nasıl açabilirim?
ESC, Yerel ağda paylaşa basın ve oradan hileleri aktif edip yerel ağda paylaşın. Hileler tek seferliğinde aktif olacaktır. Keep inventory açtıktan sonra (/gamerule keepinventory true komutu ile) dünyadan çıkıp geri girin ve hileler kapanmış olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı