Minecraft hızlı ev yapma modu var mı?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Mesela 100x100'lük zemine sahip bir ev yapmak istiyoruz Minecraft'te, tek tek 100 sıra çekmek zahmetli oluyor. Kısa yoldan yapmak için modu falan yok mu bunun? Mesela iki nokta seçeceğiz bu ikisinin arasını otomatikmen o blokla dolduracak gibisinden. Kendi şehrimi yapmak istiyorum ama üşeniyorum bu yüzden.

Mesela 100x100'lük zemine sahip bir ev yapmak istiyoruz Minecraft'te, tek tek 100 sıra çekmek zahmetli oluyor. Kısa yoldan yapmak için modu falan yok mu bunun? Mesela iki nokta seçeceğiz bu ikisinin arasını otomatikmen o blokla dolduracak gibisinden. Kendi şehrimi yapmak istiyorum ama üşeniyorum bu yüzden.
World Edit çok iyi bir mod. Tam sizin anlattıklarınızı yapıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynadığınız sürümün Forge'unu kurup World Edit modunu kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı yapılışı Youtube'da vardır.

Geri
Yukarı