Minecraft Hosting önerisi

SaintJiub

Femtopat
Yer
Türkiye, Adana
Daha fazla  
Meslek
Mütercim Tercüman
Merhaba! Ben ile toplam olarak 10 arkadaş Minecraft server'ı açmak istiyoruz, çoktan bir arkadaşımızın bilgisayarından VDS şeklinde biraz açabildik ama arkadaş uyurken bilgisayarı kapatınca server'da kapanıyor, bu yüzden internet üzerinden Web Panel tarzı Hosting siteleri aramaya başladım.

Fazlası dolandırıcı çıktı bazıları buradan öneri aldıktan bir kaç ay sonra dolandırmaya başladı, bu yüzden sizden öneri almak istiyorum

Bana önerilenler

Aternos, Kayizer, Keyubu, Batihost, Scalacube, Hostinger, Shockbyte, Hanibu ve son olarak'da Apex Hosting

Bazılarının fiyatları sadece USD ve bazıları dolandırıcı olarak gözüküyor, yardımınız mükemmel olur bu konuda

10 kişiyiz, Avrupa içinde dağınığız, 3 Irlandalı, 2 Polonyalı ve 1 Türk(ben) varız, toplam olarak yaklaşık 80 modumuz var ve daha fazla eklemeyi düşünüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeteceğini düşündüğünüz kadar depolama alanı varsa ücretsiz şekilde kendi bilgisayarınızı sunucu yapabilirsiniz. IP adresiniz üzerinden diğer kişiler de oyuna girer. Bence en mantıklı yol bu hocam.

Yeteceğini düşündüğünüz kadar depolama alanı varsa ücretsiz şekilde kendi bilgisayarınızı sunucu yapabilirsiniz. IP adresiniz üzerinden diğer kişiler de oyuna girer. Bence en mantıklı yol bu hocam.

Hocam çoktan kendi bilgisayarlarımız'da hostlamayı denedik ama ya çok fazla lag oluyor yada server rastgele çöküyor, bu yüzden internet üzerinden hostlamak istiyoruz

Server için pc alabilirsiniz. Hiç kapatmanız da gerekmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı