Minecraft için indirdiğim hile yüzünden Valorant'ta ban yer miyim?

xMarshallD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sorum başlıktaki gibi Minecraft için indirdiğim hile progamı Valorant'ta 3.parti yazılım olarak ban yer miyim? Bazı kişilere sorduğumda evet yeme ihtimalin var dediler ama emin olamadım.

Merhaba. Sorum başlıktaki gibi Minecraft için indirdiğim hile progamı Valorant'ta 3.parti yazılım olarak ban yer miyim? Bazı kişilere sorduğumda evet yeme ihtimalin var dediler ama emin olamadım.
knk valo oynarken kapat arka planda emin ol kapandigindan belki valo algilarsa ban atabilir

Artı -1 Eksi
Arkada çalıştığı anda ban yersin.
eger uygulama ise hile yeme ihtimalin var biraz

Vanguardan çıkış yaptım öyle net çıkmış olurum değil mi?
ya knk uygulama arka planda calisiyor ise sorun yaratabilir sen arka planda calismak ne bliyonmu sekme olarak degil yani hani uygulamaya izinler veriyorsun ya o izinler onun arka planda bilgisayara erismesini sagliyor anladinmi

Launcher'den oyun sürümü şeçtiğin yerden çalıştırıyorsan sıkıntı olmaz.
Ayrı bir uygulamadan çalışıyorsa sıkıntı olabilir.

Hocam şöyle uygulama buradan ınstall yapınca otomotik orijinal Minecraft kuruluyor.

1684417300609.png

1684417266764.png

Eger uygulama ise hile yeme ihtimalin var biraz.

Ya kanka uygulama arka planda calisiyor ise sorun yaratabilir sen arka planda calismak ne bliyonmu sekme olarak degil yani hani uygulamaya izinler veriyorsun ya o izinler onun arka planda bilgisayara erismesini sagliyor anladinmi.

Hee anladım erişim izni.

Hocam şöyle uygulama buradan ınstall yapınca otomotik orijinal Minecraft kuruluyor.

Eki Görüntüle 1783427

Eki Görüntüle 1783426

Hee anladım erişim izni.

Ama anladigim kadariyla ban yemessin Launcher uzerinden calisiyor galiba ama eger arka planda atiyorum calisiyorsa sorun bir tik olabilir yani bu sunun gibi dusun bir program yuklersin anti irus gibi ve bu uygulama arka planda guvenlik kodlari vs. yazar ve calisir kontrol eder hilelerde eger uygulam ile kuruluyorsa arka planda calisir zaten o yuzden ban yenir atiyorum PUBG arkadaki kodlari kontrol edip herhang farkli bir yazilim veya kod var mı diye kontrol eder eger farkli bir kod varsa atar bani.

ama sende sikinti olcagini dusunmem launsher uzerinden aciyorsun bence olmaz knk uygulam olsaydi sorun olabilirdi

Ama anladigim kadariyla ban yemessin Launcher uzerinden calisiyor galiba ama eger arka planda atiyorum calisiyorsa sorun bir tik olabilir yani bu sunun gibi dusun bir program yuklersin anti irus gibi ve bu uygulama arka planda guvenlik kodlari vs. yazar ve calisir kontrol eder hilelerde eger uygulam ile kuruluyorsa arka planda calisir zaten o yuzden ban yenir atiyorum PUBG arkadaki kodlari kontrol edip herhang farkli bir yazilim veya kod var mı diye kontrol eder eger farkli bir kod varsa atar bani.

Ama sende sıkıntı olacağını dusunmem launsher uzerinden aciyorsun bence olmaz kanka uygulam olsaydi sorun olabilirdi.

Hee anladım teşekkürler bunda yükle diyorsun clinet olarak girip ayarlari minecraftda kendin açıp kapatıyorsun umarım ban yemem.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı