Minecraft için RP sunucu için fikir önerisi önerisi

Arkadaşlar şu şekilde düşünüyorum, belki bana katılacak olanlar vardır aranızda bir Minecraft sunucusu kuralım (farklı oyunları da düşündüm. The Forest, Rust gibi mantıklı geldi çünkü sistem gereksinimi çok düşük ülkede PC fiyatları pahalı olduğu için bu eğlenceli bir fikir bence. Bir ortaçağ RP sunucusu kuralım Age of Empires gibi serverin kendi Launcher'i olsun town Center falanda olsun ordu kuralım toprak hakimiyeti için savaşalım ben güzel bir fikir olacağını düşünüyorum. Farkı kaynaklar kullanarak ordumuzu falan geliştiririz. Oyunda taş ocağı, oduncu kampı gibi şeyler de olur köylüler çalışır bizde yönetiriz. [Tabii herkesin farklı bir şehri olur.]). Bence güzel bir fikir aranızda Java kodlama dilinden anlayan varsa böyle bir işe girişilebilir siz ne düşünüyorsunuz?

Bende bunu birkaç sene önce düşünmüştüm. Güzel olur tabii güzel yapılırsa. Java kodlama dili bilmiyorum ama ekipte yer alabilirim. Bir şeyler yapmaya çalışırım.

Artık böyle bir şey düşünmüyoruz zamanında bayağı heveslenmiştim bunu yapmaya kendi serverın kendi Launcher'i falan olur diye ama arkadaşlar anlatınca heves kalmadı doğrusu :) RAM hosting falan büyük kodlama bilen insanlar ile yapılması gereken bir proje ben bir strateji sevdalısıyım savaşan askerleri falan yönetmek çok hoşuma gider ama artık pek düşünmüyoruz.

Artık böyle bir şey düşünmüyoruz zamanında bayağı heveslenmiştim bunu yapmaya kendi serverın kendi Launcher'i falan olur diye ama arkadaşlar anlatınca heves kalmadı doğrusu :) RAM hosting falan büyük kodlama bilen insanlar ile yapılması gereken bir proje ben bir strateji sevdalısıyım savaşan askerleri falan yönetmek çok hoşuma gider ama artık pek düşünmüyoruz.

Çalışırsanız yapabilirsiniziz, bir ekip kurup, ama hemen olucağını zannetmiyorum, yani 1-2 günde server hazır olmaz diye düşünüyorum, ama isterseniz yapabilirsiniz, azim ile çalışırsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı