Minecraft için server önerisi

Eğer korsan oynamıyorsanız hypixelin kendinize özel ücretsiz survival oynayabiliceğiniz sunucuları var(tabi az da olsa lag oluyor). Ben bir ara kullandım ve gayet güzel eğer arkadaşlarınızla sürekli oynayıp para vermeyi istemiyorsanız buna göz atın derim.

Vereyim hocam. Azıcık paranıza kıyın düzgün bir server kiralayın.

Ben TPS çok düşmesin diyorum :D? Hayır yani uğraşmak istesem alacağım zaten server 20 liradan mı güceneceğim anlamadım? Cimri diyorsunuz açık açık. Tavsiye yapacaksan yap yapmayacaksan boş konuşmana gerek yok. Bu tavsiyelerini paralı server isteyenlere yap diyorum ben ama sen bilirsin.

Eğer korsan oynamıyorsanız Hypixel'in kendinize özel ücretsiz Survival oynayabiliceğiniz sunucuları var(tabii az da olsa lag oluyor). Ben bir ara kullandım ve gayet güzel eğer arkadaşlarınızla sürekli oynayıp para vermeyi istemiyorsanız buna göz atın derim.

Hocam o bakımdaydı sanırım fakat arkadaşım orijinal kullanmadığı için giremiyor Hypixel'e. Sorun yaratır mı?

Ben TPS çok düşmesin diyorum :D? Hayır yani uğraşmak istesem alacağım zaten server 20 liradan mı güceneceğim anlamadım? Cimri diyorsunuz açık açık. Tavsiye yapacaksan yap yapmayacaksan boş konuşmana gerek yok. Bu tavsiyelerini paralı server isteyenlere yap diyorum ben ama sen bilirsin.

Hocam o bakımdaydı sanırım fakat arkadaşım orijinal kullanmadığı için giremiyor Hypixel'e. Sorun yaratır mı?
Arkadaşınız Hypixel'e korsan bir şekilde giriş yapamaz, en iyisi gamepass üyeliği alıp oradan oynayabilir. Dediğim şey Hypixel SMP diye geçiyor ve bakımda olmaması lazım, galiba önceden MVP kişiler ücretsiz kullanabiliyordu şimdi herkese açık diye biliyorum bir deneyin.

FalixNodes öneririm Aternos'u yok ediyor ve bedava ama para ile de yükseltebilirsin.

FalixNodes.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı