Minecraft için TD-W9970 port açma

Trick52

Decapat
Arkadaşlarımla Minecraft oynamak istiyorum. 25565 normal portundan açıyorum. Sunucuyu açtığım PC'den girebiliyorum ama aynı ağda farklı bir bilgisayardan veya farklı bir intten girilmiyor. 1000 tane port açma videosu izledim olmuyor. SS isterseniz atabilirim. ISS = Türk Telekom.

Arkadaşlarımla Minecraft oynamak istiyorum. 25565 normal portundan açıyorum. Sunucuyu açtığım PC'den girebiliyorum ama aynı ağda farklı bir bilgisayardan veya farklı bir intten girilmiyor. 1000 tane port açma videosu izledim olmuyor. SS isterseniz atabilirim. ISS = Türk Telekom.

Hocam aynı ağda port açmaya gerek yok, oyun içinde yerel ağdan paylaş deyin otomatik port açar zaten.

aternostan açıyor da lag süre falan sıkıntısı var o yüzden

biliyorum onu bilgi amaçlı dedim
Bunu kullanmanız gerekiyor diye hatırlıyorum fakat bunların çeşitli hataları var ne yazıkki bazısı girebiliyor bazısı giremiyor.

Önceden Dark Comet rat i de denedim arkadaşlarımı trollemek için ama onda da portla ilgili sorun oluştu
Bunu kullanmanız gerekiyor diye hatırlıyorum fakat bunların çeşitli hataları var ne yazıkki bazısı girebiliyor bazısı giremiyor.
zaten oradan yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı