Minecraft "internal exception Java. IO. İoexception" hatası

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Selamlar. SonOyuncu, Craftrise ve orijinal Minecraft, Hypixel, Twerion gibi birçok sunucuda aynı hatayı alıyorum. Bundan birkaç gün önce bir regedit kurdum, ondan sonra olmaya başladı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, iyi forumlar <3
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CraftRise de bende de çok oluyor, sebebini bilmiyorum. Çok sinir ediyor ama büyük ihtimal server ile alakalıdır. Diğerlerini denemedim ama ben :)

Hocam internetim kesilmiyor ki ankamış değilim. Aynı sürümü hatta aynı hesabı bir arkadaşıma verdim 3 saattir sorunsuz oynuyorum dedi.
Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam internetim kesilmiyor ki anlamış değilim. Aynı sürümü hatta aynı hesabı bir arkadaşıma verdim 3 saattir sorunsuz oynuyorum dedi.
Yardımcı olabilecek var mı?

Sosyal'de önceden açılan aynı hatayı alan arkadaşların konularına bakabilirsiniz. Belki o konularda çözüm bulunmuştur. Ben genellikle bu hatayı internetim gidip geldiği zaman alıyorum dediğim gibi. Umarım en kısa zamanda çözümü bulabilirsiniz.

Sosyal'de önceden açılan aynı hatayı alan arkadaşların konularına bakabilirsiniz. Belki o konularda çözüm bulunmuştur. Ben genellikle bu hatayı internetim gidip geldiği zaman alıyorum dediğim gibi. Umarım en kısa zamanda çözümü bulabilirsiniz.

Aslında evet, çok sık internetim çok kısa süreliğine gidiyor bunun çözümünü bulsak daha doğru bence :)
Craftrise de bende de çok oluyor, sebebini bilmiyorum. Çok sinir ediyor ama büyük ihtimal server ile alakalıdır. Diğerlerini denemedim ama ben :)

Dostum tekrardan selam çözümünü buldum gibi D: Regedit güvenlik duvarının izinlerini kapatmış bu sebepten internet kopması ve bu sorun ortaya çıktı izinleri açar isen sorun kalkacaktır iyi günler.

Son düzenleme:
Nasıl açılıyor acaba? Bende sadece CraftRise'de sorun var :) Diğer sunucularda yaşamıyorum.

Aslında evet, çok sık internetim çok kısa süreliğine gidiyor bunun çözümünü bulsak daha doğru bence :)

Dostum tekrardan selam çözümünü buldum gibi D: Regedit güvenlik duvarının izinlerini kapatmış bu sebepten internet kopması ve bu sorun ortaya çıktı izinleri açar isen sorun kalkacaktır iyi günler.

Dostum aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim fikrin var mı acaba?

Nasıl düzelttiğini söyler misin? regeditten ne yapmam gerek

Geri
Yukarı