Minecraft ışınlanma nasıl olur?

300974

Hectopat
Merhaba, biliyorum bunu da bilmiyor musun diyen olacaktır ama uzun zamandır girmediğim için hatırlayamadım. Şimdi ben PC'de 1.16.5 sürümde oynuyorum buradan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seeds bakayim dedim fakat ışınlanamıyorum. Gitmek istediğim seeds videonun 5.33 dakikasında. Kullanıcı ismim FurkanKral1 bu bilgileri veriyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Seed kısmını dünya oluştururken daha fazla kısmından en üst kısımdaki "Dünya Oluşturucusu için Kod" yerine girmeniz gerek.

Seed kısmını dünya oluştururken daha fazla kısmından en üst kısımdaki "Dünya Oluşturucusu için Kod" yerine girmeniz gerek.
Ben aternostan arkadaşımla oynayacağım ışınlanma ihtimalim yokmu videoda xyz filan var ben /tp yazıp giriyorum fakat kabul etmiyor videonun 5.33 kısmındaki yere gitmek istiyorum.

Ben aternostan arkadaşımla oynayacağım ışınlanma ihtimalim yokmu videoda xyz filan var ben /tp yazıp giriyorum fakat kabul etmiyor videonun 5.33 kısmındaki yere gitmek istiyorum.
Aternos'ta Ana Sayfa kısmında "Operatör" kısmından işlemi yapacak kişinin ismini yazarak Operatör yapmanız gerek.

Evet operatörüm fakat o ışınlanma kodunu nasıl girip ışınlanıcağımı bilmiyorum.
Aternos ayarlarında dünya tohumunu seçebildiğimizi keşfettim onu deneyeceğim sanırım sorun çözüldü :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı