Minecraft Java alınmasına rağmen demo gösteriyor

İşletim sistemi
Windows 10

317 Plus

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün Minecraft satın aldım sitede satın al yerine indir yazmasına rağmen Launcher'de demoyu gösteriyor. Yarsım ederseniz sevinirim.
Bu arada microsoft hesabın ile aldım

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 183
Adsız.png

Aktivasyon ve kurulum minecraft.net üzerinden gerçekleştirilir diyor. Sanırım key girmen gerek minecraft.net'e.

Durmaplay’den ben de aldım. 5 dakika içinde giftcode’u teslim ettiler. Güvenilirdir, sıkıntı çıkmaz.
Çözüm için gelirsek sil yükle yapın belki aşağıda Minecraft hizmetlerine bağlanamıyor sorununu çözer. Bir de internet sitesinde sağ üst köşeden isminiz yazan yerden profilinize girip skin değiştirmeyi deneyin. Satın almamışsanız orada satın aldırtmaya çalışır. Eğer sıkıntı yoksa bu durumda ya yanlış hesap giriyorsunuz ya da o aşağıdaki Minecraft hizmetlerine bağlanamadığı için oluyor. Olmadı bir arkadaşınız denesin, bağlanmama sıkıntısından dolayı mı öğreniriz.

ben gmaili dair herşeyi değişen hesap almama rağmen gitti normalde gitmemesi gerekiyordu buna bir çözüm varmı?
Gider çünkü mojang anlayınca başka IP'den girilince otomatik en eski maile atıyor. Yani sana satan adamlar adamın hesabını çalıp maili değiştiriyorlar ama mojang anlayınca o maile geri döndürüyor.

Geri
Yukarı