Çözüldü Minecraft Java Edition 0 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kemm

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Minecraft Java Edition sahibiyim ve 2-3 haftadır oyuna giremiyorum exit code 0 hatası veriyor.
İnternette aklınıza gelebilecek bütün videoları izledim, yabancı forumlara baktım hatta Mojang ile telefonda konuştum ama sorunum bir türlü çözülmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

minecraft sss.PNG

Bilgisayarım bu aralar aşırı hata vermeye başladı format şart gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun muhtemelen Windows kullanıcı adın ile alakalı özel karakter(Türkçe karakterler vs.) Veya! Gibi işaretler var ise yeniden değiştirip dener misiniz? "Windows kullanıcı adınızda özel karakterler veya sonunda bir ünlem işareti olması, Java'nın Minecraft için gereken dosyalarla çalışma yeteneğini bozar."

Dün akşam PC'ye format attım sorunu öyle çözdüm teşekkürler.
Konu kilitlenbilir.
1626335666110.png

Launcher ayarlarından işaretlediğim ayarı açıp tekrar oynaya basar mısınız? Oyun çöktüğünde neden çöktüğüne dair log pencereside açılacak oyun başlarken.
Daha sonra oyun çöktüğünde log pencerisini ekran görüntüsü olarak atar mısınız?
minecrft error code.PNG

Buradada exit code 1 diyor anlamadım cidden.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1141206
Buradada exit code 1 diyor anlamadım cidden.
Sorun muhtemelen Windows Kullanıcı adın ile alakalı özel karakter(türkçe karakterler vs.) veya ! gibi işaretler var ise yeniden değiştirip dener misiniz? "Windows kullanıcı adınızda özel karakterler veya sonunda bir ünlem işareti olması, Java'nın Minecraft için gereken dosyalarla çalışma yeteneğini bozar."

Sorun muhtemelen Windows kullanıcı adın ile alakalı özel karakter(Türkçe karakterler vs.) Veya! Gibi işaretler var ise yeniden değiştirip dener misiniz? "Windows kullanıcı adınızda özel karakterler veya sonunda bir ünlem işareti olması, Java'nın Minecraft için gereken dosyalarla çalışma yeteneğini bozar."

Dün akşam PC'ye format attım sorunu öyle çözdüm teşekkürler.
Konu kilitlenbilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı