Minecraft Java Edition çok oyuncu devre dışı bırakıldı

omersen42

Decapat
Hocalarım çoğu insan bu problemi yaşamış ve çözüm olarak Microsoft Xbox hesabının gizlilk ayarlarından çok oyunculuyu açın demişsiniz. Açtım normal Minecraft'ta girebiliyorum, Java Edition'da giremiyorum.

Evet şimdi tekrar yaptım.
O zaman hocam oyunu kapatıp şu adımları uygulayın:
1- Windows tuşuna basarak R tuşuna basın ve açılan yere %appdata% yazın.
2- .minecraft dosyasına girdikten sonra libraries, config ve assets dosyalarını silmeyi deneyin.
Oyunu açtığınızda onlar otomatik olarak indirilecektir.

1- Windows tuşuna basarak r tuşuna basın ve açılan yere %appdata% yazın.
2-.Minecraft dosyasına girdikten sonra libraries, Config ve assets dosyalarını silmeyi deneyin.

Sildim yükleniyor uzun sürecek gibi.

2-.Minecraft dosyasına girdikten sonra libraries, Config ve assets dosyalarını silmeyi deneyin.

Düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sildim yükleniyor uzun sürecek gibi.

Düzelmedi.

Bir de bunu deneyin hocam.

1683407502966.png

Hocam eline sağlık artık olmuyorsa fazla zorlamaya gerek yok çok teşekkür ederim. PC'yi sıfırlamayı deneyeceğim umarım olur tekrardan teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-07 001347.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-07 001347.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 11
Hocam eline sağlık artık olmuyorsa fazla zorlamaya gerek yok çok teşekkür ederim. PC'yi sıfırlamayı deneyeceğim umarım olur tekrardan teşekkür ediyorum.
Rica ederim fakat bilgisayarınızı sıfırlamanıza gerek yok. İsterseniz farklı bir launcher kullanarak tekrar oyuna girmeyi deneyin. Minecraft için TL Legacy'yi indir buradan launcheri indirip kurun. Kurduğunuzda ayarları ben size göstereceğim.

Rica ederim fakat bilgisayarınızı sıfırlamanıza gerek yok. İsterseniz farklı bir launcher kullanarak tekrar oyuna girmeyi deneyin. Minecraft için TL Legacy'yi indir buradan launcheri indirip kurun. Kurduğunuzda ayarları ben size göstereceğim.
tluncher de kullanıyordum ltauncherın virüs olma ihtimali çıktıktan sonra alımıştım aslında oyunu ama yinw tl legasy yi deneyecem çok teşekkür ederim emekleriniz için biraz zorladım sizi :D

Hocalarım çoğu insan bu problemi yaşamış ve çözüm olarak Microsoft Xbox hesabının gizlilk ayarlarından çok oyunculuyu açın demişsiniz. Açtım normal Minecraft'ta girebiliyorum, Java Edition'da giremiyorum.

Hocam bu konuda çözüm bulunmuş bunu deneyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı