Minecraft Java Edition en ucuz nereden alınır?

okansen14

Hectopat
Minecraft'ı shader ve texture pack yükleyip creative modda şehir vs. inşa etmek için almayı düşünüyorum. Fiyatı çok pahalı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir satıcı önerebilir misiniz?

asla parayla almanızı tavsiye etmem. Eğer satın alırsanız premium da satın almak zorunda kalacaksınız size 100 tl ye yakın bir fiyata patlıyacak ben ücretsiz kullanıyorum. Web'e minecraft team extreme launcher yazıp bir torrent sitesinden indirin bulamadım derseniz link atabilirim. Yükledikten sonra masaüstüne atın açın ve istediğiniz bir isim yazıp girin. Oynamak istediğiniz sürümü seçin ve girin.
Neden insanları korsana teşvik ediyorsun? Ve orijinal'i kötülüyorsun?

asla parayla almanızı tavsiye etmem. Eğer satın alırsanız premium da satın almak zorunda kalacaksınız size 100 tl ye yakın bir fiyata patlıyacak ben ücretsiz kullanıyorum. Web'e minecraft team extreme launcher yazıp bir torrent sitesinden indirin bulamadım derseniz link atabilirim. Yükledikten sonra masaüstüne atın açın ve istediğiniz bir isim yazıp girin. Oynamak istediğiniz sürümü seçin ve girin.
Technopat Sosyal'de korsan kullanıma destek verilmiyor. Haberiniz olsun.

Orijinal yerinden almadığınız sürece size sık sık sorunlar çıkaracaktır. Ayrıca sizin oyun zevkinizi baltalaması dışında başka bir sonuç elinize geçmez. Piyasada tonlarda çalıntı hesaplar sayesinde saçmalık ötesi ucuz bir şekilde satılıyor. Fakat bunların hiç bir garantisi olmamakla beraber, bugün var yarın olamayacak türdendir. Belki bugün bile yoktur. Orijinal kullanın, kullandırın.

Minecraft hesap sitesinden 10 TL'lik paketini almıştım. 4-5 aydır kullanıyorum, sıkıntı çıkmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı