Minecraft Java hatası

İşletim sistemi
Windows 10

SansBey45

Hectopat
Merhaba ben Minecraft'ta aternosdan server a girdim kendi sunucuma fakat baktığımda sürekli internetim düşüyor yavaş yavaş. Tab'a bastığımda yeşil işaret sürekli düşüyor. En sonunda beni "Java timed out" hatası verip oyundan atıyor çözümü bilen varsa yazabilir mi? Ayrıca internetim de gayet iyi Windows 10 güncel değil ondan kaynaklıdır belki ama Windows'u da güncelleymiyorum hata veriyor.

Merhaba ben Minecraft'ta aternosdan server a girdim kendi sunucuma fakat baktığımda sürekli internetim düşüyor yavaş yavaş. Tab'a bastığımda yeşil işaret sürekli düşüyor. En sonunda beni "Java timed out" hatası verip oyundan atıyor çözümü bilen varsa yazabilir mi? Ayrıca internetim de gayet iyi Windows 10 güncel değil ondan kaynaklıdır belki ama Windows'u da güncelleymiyorum hata veriyor.
Diğer sunuculara girerken de böyle oluyor mu?

Windows güncellerken aldığınız hatayı tam olarak paylaşır mısınız?

Diğer sunuculara girerken de böyle oluyor mu?

Windows güncellerken aldığınız hatayı tam olarak paylaşır mısınız?

Baya güncelleme istiyor yani onları kurmak bilgisayarı yavaşlatır diye düşünüyorum Bilgisayar'ı daha 2 hafta önce aldık baya bayağı sayfalarca güncelleme var isterseniz ekran görüntüsü alırım.

Baya güncelleme istiyor yani onları kurmak bilgisayarı yavaşlatır diye düşünüyorum Bilgisayar'ı daha 2 hafta önce aldık baya bayağı sayfalarca güncelleme var isterseniz ekran görüntüsü alırım.
Windows güncelleştirmelerinin hepsini eksiksiz yapın, ekran kartı driverini güncel değilse güncelleyin.

Ayrıca güncellemeler sisteminizi gözle görülecek derece yavaşlatmaz, yeni almışsınız zaten.

İnternet hız testi yapıp fotoğrafını gönderir misiniz.
Ping:54 ms Upload:0.2 Dowland:7.8
Windows güncelleştirmelerinin hepsini eksiksiz yapın, ekran kartı driverini güncel değilse güncelleyin.

Ayrıca güncellemeler sisteminizi gözle görülecek derece yavaşlatmaz, yeni almışsınız zaten.

Peki ekran kartını Radeon ayarları olarak yani driverdan mı yoksa denetim masası aygıt yöneticisi mi?

Upload biraz düşükmüş başka serverlara bu sorunu yaşıyor musunuz?

Arkadaşlarım haricinde Hypixel'e giriyorum pek fazla yaşamadım ama tekrar deniyorum.

Fakat Windows'u güncelleyemiyorum kaç tane videoya baktım olmadı bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor Windows Update'de.
Windows 10 güncelleyemiyorum Yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı