Minecraft Java oynayacak arkadaş arıyorum

Bu arada profil fotoğrafınız çok güzel. Nasıl yaptınız?
Dayı ne diyorsun? Bu GachaLife denen oyun zaten milletin sapıkların toplandığı oyun eğil mi? Haberlere bile çıkmıştı, yok babamdan hamileyim, yok erkek arkadaşım beni kırbaçladı falan.

Kullanıcıdan kullanıcıya farklıdır diyor kendisi.

Dayı ne diyorsun? Bu GachaLife denen oyun zaten milletin sapıkların toplandığı oyun eğil mi? Haberlere bile çıkmıştı, yok babamdan hamileyim, yok erkek arkadaşım beni kırbaçladı falan.

😃. Aslında kullanandan kullanana değişiyor. Bu gacha oyunlarıyla kendi mini dizilerini yapanlar var. Fena değiller. Ama attığınız haberdekileri yapanlarda var tabii.

Dayı ne diyorsun? Bu GachaLife denen oyun zaten milletin sapıkların toplandığı oyun değil mi? Haberlere bile çıkmıştı, yok babamdan hamileyim, yok erkek arkadaşım beni kırbaçladı falan.

10 yaş altı çocukların "havalı" gözükmeye çalıştığı iğrenç bir ortam.💀💀

Dönen muhabbetten gram bir şey anlamadım.

Vallahi konu sahibi iki tane hesapla yazıyor. Minecraft serverıma gelin, 14 yaşındayım çok yalnızım falan diyor. Banlanmış bir Youtube hesabının ismini kullanıyor (ki bu oyunda da sapkınlık maksimum seviyede, wattpad hikayeleri yanında çocuk romanı kalır). Bilemedim birilerini mi kopartacak buradan. Arkasında 50 yaşında bir dayı da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı