Minecraft Java oyun arkadaşı

Orijinal vs hiç fark etmez. 1.18.2 üstü çok tercihim değildir, genelde 1.16.5 takılırım. Toplam 60.000+ saatim var. Pc ile alakalı sorunlarınız varsa hiç sıkıntı değil.
Hocam gelirim ama son sürüm oynamayı seviyorum ben genelde.

Orijinal vs hiç fark etmez. 1.18.2 üstü çok tercihim değildir, genelde 1.16.5 takılırım. Toplam 60.000+ saatim var. Pc ile alakalı sorunlarınız varsa hiç sıkıntı değil.
Orjinal vs farketmez derken survival veya minigamesler olarak mı kastettin?
Hocam gelirim ama son sürüm oynamayı seviyorum ben genelde.
Survival ise bende tabiki en son sürümü tercih ederim. Eğer isterseniz birkaç kişilik ekip oluşturabiliriz aslında.

Orijinal vs fark etmez derken Survival veya minigamesler olarak mı kastettin?

Survival ise bende tabii ki en son sürümü tercih ederim. Eğer isterseniz birkaç kişilik ekip oluşturabiliriz aslında.

3 kişi üzeri kişi olunca çok ses karmaşası oluyor, ancak olmaz diyorsanız Survival oynayabiliriz.

3 kişi üzeri kişi olunca çok ses karmaşası oluyor, ancak olmaz diyorsanız Survival oynayabiliriz.
Sınır 4 kişi bence. Bide ben açıkçası doğru düzgün bir survivalı 2-3 senedir oynamıyorum tabi yeni gelen şeyleri biliyorum fakat tek başıma olduğum için sıkıcı gelir diye girmiyordum o yüzden survival girebiliriz fakat minigames derseniz de yok demem.

Sınır 4 kişi bence. Bir de ben açıkçası doğru düzgün bir Survival'ı 2-3 senedir oynamıyorum tabii yeni gelen şeyleri biliyorum fakat tek başıma olduğum için sıkıcı gelir diye girmiyordum o yüzden Survival girebiliriz fakat minigames derseniz de yok demem.

Dediğim gibi fark etmez, girmek istiyorsanız Discord'umu bırakıyorum buraya, ethem27.

Hangi saatlerde aktifsiniz genelde?
Çok fazla Minecraft oynamak istiyorum ama keyif alamıyorum.
günün 36 saatide. (gece 1 den saat 9 a kadar değil ama)

Sınır 4 kişi bence. Bide ben açıkçası doğru düzgün bir survivalı 2-3 senedir oynamıyorum tabi yeni gelen şeyleri biliyorum fakat tek başıma olduğum için sıkıcı gelir diye girmiyordum o yüzden survival girebiliriz fakat minigames derseniz de yok demem.
aga yeni sürümler berbat. Oyunda o kadar saatim var 1.15.2 nin üstünde oyunu hilesiz bitirmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı