Minecraft Java oyun arkadaşı

Günün 36 saatide. (gece 1'den saat 9'a kadar değil ama)

Aga yeni sürümler berbat. Oyunda o kadar saatim var 1.15.2'nin üstünde oyunu hilesiz bitirmedim.

Tam aksini düşünüyorum, yeni sürümler çok şey ekledi oyuna.

günün 36 saatide. (gece 1 den saat 9 a kadar değil ama)

aga yeni sürümler berbat. Oyunda o kadar saatim var 1.15.2 nin üstünde oyunu hilesiz bitirmedim.
Minecraft'ın bazı sürümleri hariç diğer tüm sürümleri önceki sürümün üstüne eklenmiş Hâli değil mi zaten. Yani eski sürümde sevdiğin ama yeni sürümde olmayan ne var ki? Yeni sürümde oyunu daha uzun oynamak için bir sürü şeyler eklemişler. Mesela en basitinden hani küçük bir mum eklemişler ya işte o mum ile bile buildlere küçük küçük detaylar eklemek bile zevk verir bence. Biraz saçma bir örnek oldu yeni gelen bir bloğun örneğini verseydim daha mantıklı olurdu ama aklıma birşey gelmedi.

Minecraft'ın bazı sürümleri hariç diğer tüm sürümleri önceki sürümün üstüne eklenmiş Hâli değil mi zaten. Yani eski sürümde sevdiğin ama yeni sürümde olmaygan ne var ki? Yeni sürümde oyunu daha uzun oynamak için bir sürü şeyler eklemişler. Mesela en basitinden hani küçük bir mum eklemişler ya işte o mum ile bile buildlere küçük küçük detaylar eklemek bile zevk verir bence. Biraz saçma bir örnek oldu yeni gelen bir bloğun örneğini verseydim daha mantıklı olurdu ama aklıma birşey gelmedi.
Işık geçirmeyen cam eklemişlerdi mesela. O çok hoşuma gitti.

Bence Discord'a bir bak bununla ilgili bir sürü sunucu var.
eskiden aesir oynardım
Minecraft'ın bazı sürümleri hariç diğer tüm sürümleri önceki sürümün üstüne eklenmiş Hâli değil mi zaten. Yani eski sürümde sevdiğin ama yeni sürümde olmayan ne var ki? Yeni sürümde oyunu daha uzun oynamak için bir sürü şeyler eklemişler. Mesela en basitinden hani küçük bir mum eklemişler ya işte o mum ile bile buildlere küçük küçük detaylar eklemek bile zevk verir bence. Biraz saçma bir örnek oldu yeni gelen bir bloğun örneğini verseydim daha mantıklı olurdu ama aklıma birşey gelmedi.

Hayır, yıllar önce MC nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? hangi mc nin sadeliğine daha aykırı. arkeloji sistemi, develer, yeri kazan saçma ve gereksiz yaratık. Yani bulamadığım şey yok. Bulduğum çok şey var. Mc de yanlızca 1.20 ve 1.8.9 sürümleri kalsa hangisini seçerdin? bence sonsuza dek 1.8.9 oynamak çok daha eğlenceli.

Gelirim bende hocam böyle bildiğniiz Discord sunucuları var mı?
cat_white_ dc hesabım

Ben de gelebilirim ama çok fazla giremiyorum.
olsun gelmen yeterli. dc: cat_white_

Tam aksini düşünüyorum, yeni sürümler çok şey ekledi oyuna.
o konuda haklısın fakat yıllar önce mc nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? Birsürü saçma sistem eklendi. Her oyuncu kaybettiklerinde süslü püslü ve bir o kadarda gereksiz güncellemeler ekliyorlar. Mesela yeri kazan yeni yaratık? havalmı (süslümü)? evet. İşe yarıyormu? hayır. para verseler varlığından bile haberim olmaz o kadar gereksiz. Yada arkeoloji? Bazen cevher bulabiliyoruz ama onun dışında tamamen çöp. Yeni gelen saçma rapor ve politikalardan bahsetmiyorum bile.

Orjinal vs farketmez derken survival veya minigamesler olarak mı kastettin?

Survival ise bende tabiki en son sürümü tercih ederim. Eğer isterseniz birkaç kişilik ekip oluşturabiliriz aslında.
hayır, orjinal veya crack. ama evet oyun moduda benim için fark etmez. Zaten minigames ler için en son sürümler güzel oluyor. Ben survivaldan bahsediyorum.

Evet bazı şeyler cidden işe yarar ve güzel ama genel manada kötü.

Orinal vs. den kasıt Crack veya orjinal fark etmez.

Son düzenleme:
yeriniz varsa uzun süre oynayabilirim

eskiden aesir oynardım

Hayır, yıllar önce MC nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? hangi mc nin sadeliğine daha aykırı. arkeloji sistemi, develer, yeri kazan saçma ve gereksiz yaratık. Yani bulamadığım şey yok. Bulduğum çok şey var. Mc de yanlızca 1.20 ve 1.8.9 sürümleri kalsa hangisini seçerdin? bence sonsuza dek 1.8.9 oynamak çok daha eğlenceli.

cat_white_ dc hesabım

o konuda haklısın fakat yıllar önce mc nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? Birsürü saçma sistem eklendi. Her oyuncu kaybettiklerinde süslü püslü ve bir o kadarda gereksiz güncellemeler ekliyorlar. Mesela yeri kazan yeni yaratık? havalmı (süslümü)? evet. İşe yarıyormu? hayır. para verseler varlığından bile haberim olmaz o kadar gereksiz. Yada arkeoloji? Bazen cevher bulabiliyoruz ama onun dışında tamamen çöp. Yeni gelen saçma rapor ve politikalardan bahsetmiyorum bile.

hayır, orjinal veya crack. ama evet oyun moduda benim için fark etmez. Zaten minigames ler için en son sürümler güzel oluyor. Ben survivaldan bahsediyorum.

ekledim

eskiden aesir oynardım

cat_white_ dc hesabım

Ben kesinlikle en son sürümü tercih ederdim çünkü yapılacak çok fazla şey kalacaktı.

Minecraft'ın neden sade kalmasını istiyorsun ki? Geliştirdikçe daha çok şey ekledikleri için oyalanacak şeyler çoğalıyor bu sayede oyun süresi uzuyor. Bide o arkeoloji olayları falan hiçbiri zorunlu yapılması gereken şeyler değil. Yapmasan da olur yani. Yapsan eline işe yarar birşey de geçmiyor. Yani mesela deselerdi ki arkeoloji yapıcan karşılığında netherit set kazanıcan, böyle birşey deseydi haklısın derdim ama böyle birşey de yok. Aslında bence sen creative moduna geçince önüne birsürü anlamadığım eşyanın çıkmasından sinir oluyosun, aynı şeyi bende yaşıyom o histen bende nefret ediyom açıkçası :D hatta bende bir ara senin gibi sevmiyordum ve daha sonra sürümü öğrendikten sonra sevmeye başladım diye hatırlıyorum.

Eskiden aesir oynardım.

Hayır, yıllar önce MC'nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? Hangi MC'nin sadeliğine daha aykırı. Arkeloji sistemi, develer, yeri kazan saçma ve gereksiz yaratık. Yani bulamadığım şey yok. Bulduğum çok şey var. MC de yalnızca 1.20 ve 1.8. 9 sürümleri kalsa hangisini seçerdin? Bence sonsuza dek 1.8. 9 oynamak çok daha eğlenceli.

Cat_white_ DC hesabım.

Olsun gelmen yeterli. DC: Cat_white_.

O konuda haklısın fakat yıllar önce MC'nin sadeliğini bozuyor diye eklemedikleri kapı animasyonu vs 1.20.4 sence? Bir sürü saçma sistem eklendi. Her oyuncu kaybettiklerinde süslü püslü ve bir o kadar da gereksiz güncellemeler ekliyorlar. Mesela yeri kazan yeni yaratık? Havalmı (süslümü)? Evet. İşe yarıyor mu? Hayır. Para verseler varlığından bile haberim olmaz o kadar gereksiz. Ya da arkeoloji? Bazen cevher bulabiliyoruz ama onun dışında tamamen çöp. Yeni gelen saçma rapor ve politikalardan bahsetmiyorum bile.

Hayır, orijinal veya crack. Ama evet oyun moduda benim için fark etmez. Zaten minigamesler için en son sürümler güzel oluyor. Ben Survival'dan bahsediyorum.

Orinal vs. den kasıt crack veya orijinal fark etmez.

Minecraft sade kalabilecek bir oyun değil, yeni şeyler geliyor, oyunun hikayesine katkıda bulunuyor, ve her ne kadar dediğiniz gibi çok bir işe yaramasada özellikler eğlence ekliyor oyuna, yapacak farklı şeyler ekliyor.

Minecraft sade kalabilecek bir oyun değil, yeni şeyler geliyor, oyunun hikayesine katkıda bulunuyor, ve her ne kadar dediğiniz gibi çok bir işe yaramasada özellikler eğlence ekliyor oyuna, yapacak farklı şeyler ekliyor.
Evet haklısınız. Fakat benim fikirlerim bu yönde.

Ben kesinlikle en son sürümü tercih ederdim çünkü yapılacak çok fazla şey kalacaktı.

Minecraft'ın neden sade kalmasını istiyorsun ki? Geliştirdikçe daha çok şey ekledikleri için oyalanacak şeyler çoğalıyor bu sayede oyun süresi uzuyor. Bide o arkeoloji olayları falan hiçbiri zorunlu yapılması gereken şeyler değil. Yapmasan da olur yani. Yapsan eline işe yarar birşey de geçmiyor. Yani mesela deselerdi ki arkeoloji yapıcan karşılığında netherit set kazanıcan, böyle birşey deseydi haklısın derdim ama böyle birşey de yok. Aslında bence sen creative moduna geçince önüne birsürü anlamadığım eşyanın çıkmasından sinir oluyosun, aynı şeyi bende yaşıyom o histen bende nefret ediyom açıkçası :D hatta bende bir ara senin gibi sevmiyordum ve daha sonra sürümü öğrendikten sonra sevmeye başladım diye hatırlıyorum.
Dostum, senin fikrin benim fikrim. Evet dedikleriniz doğru ama ben oyunun bu halini sevmiyorum. Ayrıca bunlar yanlızca örnekleme. Ayrıca zorunlu değilse ve yapmadanda oyun bitiyorsa ne gerek var?

Geri
Yukarı