Minecraft Java ve Bedrock sürümünde hesaplar farklı

emre kalyoncu

Centipat
Daha fazla  
3 hafta önce Microsoft Store üzerinden Minecraft satın aldım. Bedrock ve Java sürümü olarak iki oyun geldi. Çoğunlukla Java oynuyorum. Bugün değişiklik olsun diye Bedrock girdim. Fakat oyunda farklı kullanıcının hesabı var. İsim, hesap, skin, doku paketleri vs hiçbirisi bana ait değil. Kullanıcı hesaplarını mı satıyor bu Microsoft?

Bedrock sürümünde adın Xbox hesabının adı olur ve skin ve doku paketleri oyun içinden değiştirilir. Aksine Java sürümü için bir kere isim seçebilirsin.

3 hafta önce Microsoft Store üzerinden Minecraft satın aldım. Bedrock ve Java sürümü olarak iki oyun geldi. Çoğunlukla Java oynuyorum. Bugün değişiklik olsun diye Bedrock girdim. Fakat oyunda farklı kullanıcının hesabı var. İsim, hesap, skin, doku paketleri vs hiçbirisi bana ait değil. Kullanıcı hesaplarını mı satıyor bu Microsoft?

Hocam oyun orijinal ve oyun Microsoft'a aittir adamlarda kendi yaptıkları oyun var neden insanların hesaplarını size versinler? Ayrıca bunlar farklı sürüm Java'daki skin Bedrock da çalışmaz ve hesap adın Microsoft hesabının adı ile değişir.

Hocam oyun orijinal ve oyun Microsoft'a aittir adamlarda kendi yaptıkları oyun var neden insanların hesaplarını size versinler? Ayrıca bunlar farklı sürüm Java'daki skin Bedrock da çalışmaz ve hesap adın Microsoft hesabının adı ile değişir.
Microsoft hesabımın ismi ya da Xbox hesap ismim Bedrock sürümündeki oyuncu ismiyle aynı değil. Yeni girdiğim oyunda karakter ismi efe olarak gözüküyor.Doku paketleri vs alınmış kendine özel skin bile yapmışlar. Hayatımda bedrock oynamadım.Skin, doku vesaire de satın almadım. Hesap başkasına ait kendi hesabımla başkasının hesabını ayırt edebilecek kadar aklım var çok şükür. Bilginiz yoksa soruya soruyla cevap vermeye gerek yok iyi formlar.

Geri
Yukarı