Çözüldü Minecraft JDK'da %100 işlemci kullanımı oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Jdk ağınıza girmek istiyor mu diye bir şey geldi ben de erişime izin ver dedim. TLauncher'de sonra MC'yi her açtığımda yüzde yüz kulllanıyor nasıl ger jdk değil de normal Java'ya döndüreceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
JDK dediği Java oluyor zaten, aynı şey, ağınıza erişmek istiyor dediği şeyde Windows güvenlik duvarının sorduğu soru, Minecraft'ın açılışta %100 CPU kullanması normal bir durum herkeste oluyor, en güçlü işlemcide bile oluyor. Smooth Boot modunu kullanarak bu sorunu bir miktar çözebilirsin, Fabric ile çalışan bir mod Forge'da var mı bilmiyorum.

JDK'nın açılımı Java Development Kit.
JDK dediği Java oluyor zaten, aynı şey, ağınıza erişmek istiyor dediği şeyde Windows güvenlik duvarının sorduğu soru, Minecraft'ın açılışta %100 CPU kullanması normal bir durum herkeste oluyor, en güçlü işlemcide bile oluyor. Smooth Boot modunu kullanarak bu sorunu bir miktar çözebilirsin, Fabric ile çalışan bir mod Forge'da var mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
JDK dediği Java oluyor zaten, aynı şey, ağınıza erişmek istiyor dediği şeyde Windows güvenlik duvarının sorduğu soru, Minecraft'ın açılışta %100 CPU kullanması normal bir durum herkeste oluyor, en güçlü işlemcide bile oluyor, Smooth Boot modunu kullanarak bu sorunu bir miktar çözebilirsin, Fabric ile çalışan bir mod Forge'da var mı bilmiyorum.

Düzeldi sağolun konu çözüldü.

Geri
Yukarı