Minecraft kanser Türk kitlesi

Halaxsi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Merhaba direkt konuya gireyim. Çoğunlukla ders çalışıyorum, boş zamanda Minecraft oynayayım diyorum fakat şu kanser kitleden dolayı bir türlü oynanmıyor. Şu kitleyi özetleyeyim. Oyunda adama ölünce ez, öldürünce velet oluyoruz. Yani bana hep velet diyorlar. Oyunun başında oyunda kastığı puanıyla hava atanlar var (örneğin, Bedwars'ta adam 63 bin puan kasmış işsiz gibi, gözümüze sokuyor). En ufak şeyde küfür ediyorlar. Oyunda ben tekim, iki kişi birden dalıyorlar ve bana ez diyor. Bir şey deyince hemen 'Discord gel lan sıkıyorsa' diyorlar. Normalde onlarda çocuğun veletin teki, abilerine dayanarak böyle şeyler yapıyorlar. Sokakta görse böyle diyemez. Sırf puanım azcık yüksek diye sadece bana target atıyorlar. Zaten yanımda rakiple uğraşıyorum baseme 4 kişi birden saldırıyorlar takım olup ya. He bu arada, bu anlattıklarım sonoyuncu serverinde geçerli. Diğer yerlerde böyle şeyler olur mu bilmiyorum. Eğer benimle sonoyuncu oynamak isterseniz buyurun oyundaki ismim: Huluxsi.

Her oyunda böyle, yeni yeni CSGO oynamaya başladım ve basit eğlencede bile sülale bırakmadan küfrediyor 10 yaşındaki çocuklar. Toksiklikten ceza veriliyor mu bu arada?
CSGO'da son güncellemelerden birisinde bu durumları engellemek için bir şey eklediler ama pek kullanılmıyor.
Bilerek mikrofonunu açık bırakma, küfürlü konuşma vb. şeyler report edilebiliyor. Ama ne kadar dikkat ediyorlar bilemem.

Geri
Yukarı