Minecraft karakteri teker teker tekrarmı yapılmalı?

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar altta fotoğrafını koydum bu benim Minecraft karakterim bazı renkleri değiştirmek istiyorum ancak karakterimin fotoğrafı bende yok sadece Minecraft Launcher da 3 boyutlu hali var sitelere girip teker teker pixelleri koyup karakterimi tekrarmı yapmam gerekiyor birisi yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-13 123147.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-13 123147.png
    34,8 KB · Görüntüleme: 40
Skinin adını hatırlıyorsan Nova Skin sitesinde arayabilirsin. Oranın arşivinde kayıtlıdır muhtemelen. Sonra oradan skini seçip editör kısmında istediğin düzenlemeleri yapabilirsin.

Arkadaşlar altta fotoğrafını koydum bu benim Minecraft karakterim bazı renkleri değiştirmek istiyorum ancak karakterimin fotoğrafı bende yok sadece Minecraft Launcher da 3 boyutlu hali var sitelere girip teker teker pixelleri koyup karakterimi tekrarmı yapmam gerekiyor birisi yardım edebilir mi?

Minercaft karakterinizi nereden yaptınız?

Minercaft karakterinizi nereden yaptınız?

Hocam novaskinde yapmıştım (yayınlamadım) önceden ama laptopu sıfırladım şu an o sitelere girip bakıyorum ama yok bulamıyorum.

Skinin adını hatırlıyorsan nova skin sitesinde arayabilirsin. Oranın arşivinde kayıtlıdır muhtemelen. Sonra oradan skini seçip editör kısmında istediğin düzenlemeleri yapabilirsin.

Hocam karakteri yaptıktan sonra fotoyu kaydetmeyi unutup laptopu sıfırladım.

Hocam novaskinde yapmıştım (yayınlamadım) önceden ama laptopu sıfırladım şu an o sitelere girip bakıyorum ama yok bulamıyorum.

Hocam öncelikle Minecraft'ın kendi orijinal skin sitesine gidin eğer ki oranın üzerinden kaydettiyseniz karakter deseniniz orada olacaktır imleciniz ile çekip alabilirsiniz. Ama eğer ki orada yoksa minercaftın yeni sürümlerinde var mı bilmiyorum ama "skin. PNG" dosyasını bulmanız gerekiyor.

Kaydetmeden direkt indirip kullandıysan geçmiş olsun hocam. Sitenin arşivine hiç eklenmemiş demektir o skin. Düzenlemeleri bitirdikten sonra üst kısımdan save butonuna basıp yapılan skine isim verilmesi gerekiyordu. Merak edip eski yaptığım skinleri arattım. 7 yıl önce yaptığım skin bile kayıtlı duruyor. Senin skinin hala Mojang'ın sunucularında bir yerde kayıtlı olarak duruyor tabi. Ancak nasıl ulaşılır bir fikrim yok.

Kaydetmeden direkt indirip kullandıysan geçmiş olsun hocam. Sitenin arşivine hiç eklenmemiş demektir o skin. Düzenlemeleri bitirdikten sonra üst kısımdan save butonuna basıp yapılan skine isim verilmesi gerekiyordu. Merak edip eski yaptığım skinleri arattım. 7 yıl önce yaptığım skin bile kayıtlı duruyor. Senin skinin hala Mojang'ın sunucularında bir yerde kayıtlı olarak duruyor tabii. Ancak nasıl ulaşılır bir fikrim yok.

Eğer ki Mojang'ın kendi sitesi üzerinden kaydettiyse otomatik olarak orada durması gerekir. Ama direkt oyuna aktardıysa dedeğiniz gibi bir şey yapılması yeni sürümlerde çok mümkün değil eski sürümlerde en azından skin. PNG dosyası falan vardı.

Hocam öncelikle Minecraft'ın kendi orijinal skin sitesine gidin eğer ki oranın üzerinden kaydettiyseniz karakter deseniniz orada olacaktır imleciniz ile çekip alabilirsiniz. Ama eğer ki orada yoksa minercaftın yeni sürümlerinde var mı bilmiyorum ama "skin. PNG" dosyasını bulmanız gerekiyor.

Hocam sağ olun adamsınız yaptım sayenizde :)

Kaydetmeden direkt indirip kullandıysan geçmiş olsun hocam. Sitenin arşivine hiç eklenmemiş demektir o skin. Düzenlemeleri bitirdikten sonra üst kısımdan save butonuna basıp yapılan skine isim verilmesi gerekiyordu. Merak edip eski yaptığım skinleri arattım. 7 yıl önce yaptığım skin bile kayıtlı duruyor. Senin skinin hala Mojang'ın sunucularında bir yerde kayıtlı olarak duruyor tabii. Ancak nasıl ulaşılır bir fikrim yok.

Tamam hocam yaptım sağ olun yine de.

Hocam sağ olun adamsınız yaptım sayenizde :)

Bir şey değil. Yeni buldum ama Mojang kendi dosyalarında hala kod olarak assest/skins yerinde kayıtlarını tutuyor. Onların içindeki dosyaları PNG haline getirirseniz çıkıyor. Ama Mojang üstünden bulmanız daha kolay olmuş.

Bir şey değil. Yeni buldum ama Mojang kendi dosyalarında hala kod olarak assest/skins yerinde kayıtlarını tutuyor. Onların içindeki dosyaları PNG haline getirirseniz çıkıyor. Ama Mojang üstünden bulmanız daha kolay olmuş.

Aynen hocam çözüm olarak işaretleyeceğimde işaretleyemiyorum hocam bulamıyorum nasıl yapcağım :d

Geri
Yukarı