Minecraft karpuz farmı çalışmıyor

ense0

Picopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Samsung Exynos Octa 5420 1,90GHz 8 core , Mali-T628, 2773MB RAM, 11,68GB Internal Storage, Android 6.0.1,
Meslek
Öğrenci
Normalde yaptığım karpuz farmı yerine böyle bir şey denemeye çalıştım ama olmadı. Ben mi yanlış yaptım yoksa normal de yaptığım sisteme devam edeyim mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-13-22-14-14.png
    Screenshot_2024-01-13-22-14-14.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 31
Normalde yaptığım karpuz farmı yerine böyle bir şey denemeye çalıştım ama olmadı. Ben mi yanlış yaptım yoksa normal de yaptığım sisteme devam edeyim mi?

Su nerede?

Biraz beklediniz mi?

İsmini tam hatırlamıyorum ama galiba gözetleyiciydi oradaki karpuz fidanı hep aynı boyutta kalır o yüzden işe yaramaz gözetleyiciyi karpuzun çıkacağı yere koy piston içinde başka yer bul.

gözet.png

Şurada pistonun arka alt caprazdaki yere koy gözetleyiciyi.

gözet.png

Son düzenleme:
Su duvarın altında toprak ıslak yani.

Biraz beklediniz mi?
1-2 saat sürekli yakınlarında oynadım ama bir şey olmadı.

İsmini tam hatırlamıyorum ama galiba gözetleyiciydi oradaki karpuz fidanı hep aynı boyutta kalır o yüzden işe yaramaz gözetleyiciyi karpuzun çıkacağı yere koy piston içinde başka yer bul.

Eki Görüntüle 2083870

Eki Görüntüle 2083870

Aslında fidana doğru bakması gerekir çünkü gözlemci baktığı blok olabilecek her değişkenlik için enerji verir. Yani fidan karpuz çıkardığı zaman yana doğru şekli değişir yani gözlemci fidana bakmalı.
Muhtemelen buradaki sorun fidanın üstünü kapatmam bu yüzden büyümüyor. Duvarın içine yani dediğin yere yapmam lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı