Minecraft kasmaya başladı

1691672688014.png

1691672700971.png

Görüntü ayarları > performans kısmını bu şekilde ayarlayıp deneyebilir misiniz? Ayrıca FPS limitinizi sınırsız yapmayı unutmayın V-Sync'de kalmış olabilir.

Bu arada bu ayarlar sürümden sürüme değişiklik gösterebilir ben 1.8.9 üzerinde yaptım eğer üst sürümlerde oynuyorsanız yeni ayarlar eklenmiş olabilir onlara dokunmayın sadece benim attığım ss'dekileri değiştirin.

1691672772783.png

Eki Görüntüle 1897393

Eki Görüntüle 1897394

Görüntü ayarları > performans kısmını bu şekilde ayarlayıp deneyebilir misiniz? Ayrıca FPS limitinizi sınırsız yapmayı unutmayın V-Sync'de kalmış olabilir.

Bu arada bu ayarlar sürümden sürüme değişiklik gösterebilir ben 1.8.9 üzerinde yaptım eğer üst sürümlerde oynuyorsanız yeni ayarlar eklenmiş olabilir onlara dokunmayın sadece benim attığım SS'dekileri değiştirin.

Hocam fabric kullanıyorum.

Ryzen 5 3350h Intel i5 9300H muadili.
RX 560X.
16 GB RAM.

Eki Görüntüle 1897393

Eki Görüntüle 1897394

Bu arada bu ayarlar sürümden sürüme değişiklik gösterebilir ben 1.8.9 üzerinde yaptım eğer üst sürümlerde oynuyorsanız yeni ayarlar eklenmiş olabilir onlara dokunmayın sadece benim attığım SS'dekileri değiştirin.

Hocam siz bana Şu konu da attığınız modlarlayım fabricteyim yani.

Hocam fabric kullanıyorum.

Lunar kurduktan sonra mı olmaya başladı yani?
Bu arada eğer en başından beri fabrice geçince kasıyorsa OptiFine kurun sistemden sisteme değişiklik gösterir bazı sistemlerde OptiFine bazılarında attığım fabric modları daha iyi iş görür.

Eğer lunar kurduktan sonra olduysa lunar ile Minecraft'ın dosyaları aynı yerde olduğundan bir ihtimal olabilir. Çünkü lunar dosyalarını .minecraft klasöründe tutuyor Bu durumda ya .minecraft'taki lunar dosyalarını silip lunardan vazgeçeceksiniz, ya Minecraft Launcher'den kullandığınız fabric paketinin dosya konumunu değiştireceksiniz, ya da en temizi vanilla için Prism Launcher kullanacaksınız. Prism Launcher tüm sürümlerin dosyalarını ayrı ayrı tuttuğu için hiçbir Client'le, hiçbir sürümle çakışma yaşatmaz.

Lunar kurduktan sonra mı olmaya başladı yani?
Bu arada eğer en başından beri fabrice geçince kasıyorsa OptiFine kurun sistemden sisteme değişiklik gösterir bazı sistemlerde OptiFine bazılarında attığım fabric modları daha iyi iş görür.

Eğer lunar kurduktan sonra olduysa lunar ile Minecraft'ın dosyaları aynı yerde olduğundan bir ihtimal olabilir. Çünkü lunar dosyalarını. Minecraft klasöründe tutuyor bu durumda ya. Minecraft'taki lunar dosyalarını silip lunardan vazgeçeceksiniz, ya Minecraft Launcher'den kullandığınız fabric paketinin dosya konumunu değiştireceksiniz, ya da en temizi vanilla için Prism Launcher kullanacaksınız. Prism Launcher tüm sürümlerin dosyalarını ayrı ayrı tuttuğu için hiçbir Client'le, hiçbir sürümle çakışma yaşatmaz.

Hocam lunarda tek kişilik de kasıyor Minecraft luancher de kasma yok o zaman PvP'leri lunarda tek kişilikte MC luancher oynayacağım.

Geri
Yukarı