Çözüldü Minecraft kayıt dosyası ilerlemesi kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

THE_PSM

Hectopat
Merhaba, birkaç ay önce bilgisayarıma yeni SSD alacağımdan Minecraft içindeki Save klasörünü ve mods klasörünü Google Drive'a yedeklemiştim. Bugün oyunu tekrar kurdum ve yedeklediğim dosyaları tekrar indirdim fakat oyuna girip Save'i açtığımda doğduğum yerin doğru yer olduğunu fakat yaptığım buildlerin (etrafı kırma da dahil) hiçbirinin olmadığını gördüm. O dünyanın seedini alıp çalıştırsam da aynı şey olurdu yani. Birkaç yıllık uğraşımın olduğu bir Save kurtarmamın bir yolu var mıdır? Girdiğim sürüm ve modlar aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir şekilde çözdüm saves dsoyasının içinde benim mapimin adında bir dosya ve aynı adda yanında tarih olan WinRAR dosyaları bulunuyordu WinRAR dosyalarından en yakın tarihteki WinRAR'ın içini açıp içindeki dosyaları klasöre attım ve o tarihteki kayıdım yüklendi.
Oyundaki adiniz eski adinizla ayni olmak zorunda. Ayrica yerel agda paylasip oynuyorsaniz kurtarmanin yolu yok diye biliyorum, bu yontemle kardesimle oynarken benim malzemelerim ve dunyam kurtarildigi halde kardesimin itemleri yoktu. Save klasorunun icinde "playerdata" klasoru var mi?

Oyundaki adiniz eski adinizla ayni olmak zorunda. Ayrica yerel agda paylasip oynuyorsaniz kurtarmanin yolu yok diye biliyorum, bu yontemle kardesimle oynarken benim malzemelerim ve dunyam kurtarildigi halde kardesimin itemleri yoktu. Save klasorunun icinde "playerdata" klasoru var mi?

Evet playerdata klasörü var ayrıca yerel ağda paylaşıp oynamıyordum.

Hesabımın ismini sonradan değiştirmiştim.

Bir şekilde çözdüm saves dsoyasının içinde benim mapimin adında bir dosya ve aynı adda yanında tarih olan WinRAR dosyaları bulunuyordu WinRAR dosyalarından en yakın tarihteki WinRAR'ın içini açıp içindeki dosyaları klasöre attım ve o tarihteki kayıdım yüklendi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı