Minecraft kaynak parketleri bozuldu

İşletim sistemi
Windows 7

Furkanevren

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Minecraft'ta bir anda her zamanki oynadığım grafik ayarlarıyla resimlerdeki gibi hatalar oluştu Minecraft'ın kaynak paketine giriyorum ve uyumsuz daha eski bir Minecraft sürümü için yapıldı diyor. Kaynak paketlerini yeniledim, oyunu sildim yükledim, bilgisayarı yeniden başlattım, başka dünyalarda denedim ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım bu herkesin başına gelen bir oyun hatası mı? Yoksa benim ekran kartım mı bozuldu? Minecraft 1.8 sürümünde çalışıyor büyük ihtimal kaynak paketi de 1.8'in kaynak paketi 1.16. 5 sürümünde yaşıyorum bu olayı uyumlu bir kaynak paketi indirdim yine de aynı sorun.

Dosya Ekleri

• 2021-05-03_14.08.35.png
    2021-05-03_14.08.35.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 2021-05-03_14.08.56.png
    2021-05-03_14.08.56.png
    54,7 KB · Görüntüleme: 82
  • 2021-05-03_14.08.41.png
    2021-05-03_14.08.41.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi ?
Alakası yok.
Selam. Minecraft'ta bir anda her zamanki oynadığım grafik ayarlarıyla resimlerdeki gibi hatalar oluştu Minecraft'ın kaynak paketine giriyorum ve uyumsuz daha eski bir Minecraft sürümü için yapıldı diyor. Kaynak paketlerini yeniledim, oyunu sildim yükledim, bilgisayarı yeniden başlattım, başka dünyalarda denedim ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım bu herkesin başına gelen bir oyun hatası mı? Yoksa benim ekran kartım mı bozuldu? Minecraft 1.8 sürümünde çalışıyor büyük ihtimal kaynak paketi de 1.8'in kaynak paketi 1.16. 5 sürümünde yaşıyorum bu olayı uyumlu bir kaynak paketi indirdim yine de aynı sorun.
Bug'a girmiş olabilir. Arama bölümüne "çalıştır" yaz daha sonra "%Appdata%" yaz ve .minecraft klasörünü silip oyuna girmeyi dene.

Dediğim yöntemi denediniz mi?
Evet şimdi denedim fakat hala sorun devam ediyor hatta bir de ekran kartının farklı bir sürümüne döndüm denedim ama hala aynı.Bilgisayar zaten sadece roblox ve minecraftı kaldırıyor robloxda hiçbir sıkıntı yok sadece minecraft öyle.Sistem özelliklerim:
2GB ram
Ekran kartı: ATI Mobility Readon HD 4300/4500 Series
İşlemcim: AMD Athlon(tm) II x2 Processor 2.80GHz
64 bit
Bilgisayarı 4 yıldır kullanıyorum acaba ömrümü bitti?

Evet şimdi denedim fakat hala sorun devam ediyor hatta bir de ekran kartının farklı bir sürümüne döndüm denedim ama hala aynı.Bilgisayar zaten sadece roblox ve minecraftı kaldırıyor robloxda hiçbir sıkıntı yok sadece minecraft öyle.Sistem özelliklerim:
2GB ram
Ekran kartı: ATI Mobility Readon HD 4300/4500 Series
İşlemcim: AMD Athlon(tm) II x2 Processor 2.80GHz
64 bit
Bilgisayarı 4 yıldır kullanıyorum acaba ömrümü bitti?
Minecraft'ınız orjinal ise, başlatırken seçenekler bölümünden güncellemeyi deneyin. Korsan kullanıyorsanız maalesef.

Minecraft'ınız orjinal ise, başlatırken seçenekler bölümünden güncellemeyi deneyin. Korsan kullanıyorsanız maalesef.
Evet crack kulanıyorum bilgisayarım kötü olduğu için almak istemiyorum daha bilgisayarımı yükseltmek istiyorum.Demo oyunda da denedim hala aynı sorun.Bilgisayarım en azından 60 FPS sabit aldığı zaman satın alacağım.Benim bütçem minecraftta yetmiyor 222TL idi yanlış hatırlamıyorsam.Onun yerine gider ram alırım hatta iki tane alırım aynı ram'den. Minecraftı satın almak bende istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı