Minecraft Kızıl Taş Tozu Çalışmıyor

KeremTV

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, dün bilgisayarıma Minecraft yükledim. Kuzenimden öğrendiğim bir otomatik tarla yapımı var. Her şeyi doğru yapıyorum. Devre için 2 adet piston lazım. Pistonları otomatik açmak için şalter koydum. Şalterin ucuna kızıl taş tozlarını bağladım ama pistonlardan ikisini bağladığımda şarteli açıyorum devre çalışmıyor. Yani pistonlar hareket etmiyor ama 1 tane pistonu kızıl taş tozuna bağlarsam devre çalışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tozların yönü pistonlara doğru olması lazım. Yineleyici eklersen iyi olur. Bir de resim atar mısın?

Merhaba, dün bilgisayarıma Minecraft yükledim. Kuzenimden öğrendiğim bir otomatik tarla yapımı var. Her şeyi doğru yapıyorum. Devre için 2 adet piston lazım. Pistonları otomatik açmak için şalter koydum. Şalterin ucuna kızıl taş tozlarını bağladım ama pistonlardan ikisini bağladığımda şarteli açıyorum devre çalışmıyor. Yani pistonlar hareket etmiyor ama 1 tane pistonu kızıl taş tozuna bağlarsam devre çalışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Video veya ss olarak paylaşırsanız daha iyi olur. Ve hangi sürümde oynadığınızı da belirtmelisiniz.

SS atsanız daha iyi anlarız bence.

Atıyorum
Hocam sitede yeniyim video nasıl atılıyor
bir dk hocam yapıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yardım ederseniz sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı